< < Önceki Sayfaya Dön
Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
hyaluronik asit ve kolajenli cilt bakım serumu
hyaluronik asit ve kolajenli cilt bakım serumu

Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

 

50 ML

 

Özellikleri: İnce çizgi oluşumu, cansızlık, matlık, sarkma, pullanma, elastikiyet kaybı ve hassasiyet gibi pek çok cilt sorununun sebeplerinden biri cildin nem bariyerinin hasar görmesi ve susuz kalmasıdır. Cilt dokusu nemsiz kaldığında tıpkı kurutulmuş bir meyve gibi büzülüp buruşurken, yeterince nemlendirildiğinde dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Cildin su nemini yakalayıp hapsederek yağlandırmadan nemlendiren, cildi daha esnek yapıp canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan hyalüronik asit ve yapısal proteinleri takviye edip cilt bariyerini içeriden sağlamlaştıran küçük moleküler boyutlu hidrolize marin kolajen cildin daha parlak ve dolgun görünmesini sağarken ince çizgi oluşumunun önüne geçer. 

 

Kullanımı: Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde damlalıkla elinize aldığınız bir kaç damla ürünü eşit olarak dağıtın. Düzenli kullanımda cildi nemlendirir ve sıkılaştırır. Bütünsel bir bakım rutini için cilt tipinize uygun bitki hidrosolü ile birlikte kullanılması önerilir. 

 

İçindekiler: Aqua (Su), Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (Fermante turp kökü), Sodium Hyaluronate (Hyalüronik Asit), Hydrolyzed Collagen (Hidrolize Kolajen)

 

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. 

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

%2.5 küçük ve büyük moleküler boyutlu hyalüronik asit, %1 hidrolize kolajen içeren, su bazlı, nemlendirici ve sıkılaştırıcı cilt bakım serumu.

Kategori Menü