Kuzey denizlerinin yosunları, hyalüronik asit ve  bitkisel kolajen peptitlerle desteklenmiş, kuru ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanabileceği nemlendirici seri. 

 

Moist and Calm Cilt Bakım Toniği

100 ML

Kullanımı: Akşamları temizlenmiş cildinize spreyleyiniz. Düzenli kullanımda cildi nemlendirir. Göze ve dudak çevresine uygulamayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.  

Moist and Calm Nemlendirici Losyon

50 ML

Özellikler: Çok kuru, kuru ve kuru karma ciltler için üretilmiş sabah akşam kullanımına uygun besleyici, onarıcı zengin yağlar, İskandinav sularının yeşil ve kırmızı yosunları ve mikro algleri ve niacinamide içeriği ile cilt sebumunu kontrol altına alır, epidermal hyalüronik asit tabakasını artırarak yüksek nem tutuşu sağlar ve cildin nemi emme kapasitesini artırır. Ölmez çiçek ekstraktı ile cildin yatışmasına yardımcı olurken bitkisel kolajen içeriği hayvansal kaynaklı kolajen kullanımını tercih etmeyenler için güçlü bir alternatiftir. Öncesinde Moist and Calm Tonik, sonrasında da Moist and Calm Serum kullanımıyla desteklenebilir. 

Kullanımı: Sabah ve akşam temiz cilde ince bir kat halinde uygulayınız. Düzenli kullanımda cildi nemlendirir. 

Moist and Calm Cilt Bakım Serumu

20 ML

Kullanımı: Akşamları temiz cilde ince bir kat halinde uygulayın. Düzenli kullanımda cildi nemlendirir. Göze ve dudak çevresine uygulamayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.  

 

 

 

1