Simya Evi’nin hikâyesi Toksikolog Eczacı Ferda Doğruöz ve finans denetçisi kızı Peykan Nebioğlu’nun artık kimyasal içermeyen, temiz içerikli ürünler kullanmayı istemesiyle başlıyor. İki kadın girişimci olarak başlayan Simya Evi yolculuğu, bugün tam teşekküllü bir üretim tesisi, alanında uzman danışmanlarla oluşan bir ekiple devam ediyor.
 
Anti-aging etkisi olan ürünlerden nemlendirici kremlere, gece serumlarından aromaterapi parfümlerine birçok farklı ürünü bulunan Simya Evi’nin teknolojik hammaddeleri sayesinde hem doğal ve etkili, hem de nörokozmetik ve mikrobiyota hedefli geniş bir ürün skalası bulunuyor. Simya Evi, tamamen profesyonel kadrosu, içindeki üretme aşkı ve titizliğiyle, cildine ve bedenine değer verenleri bekliyor.


Simya Evi…

Doğallık…

Sürülebilir doğaya inanıyoruz… Doğa, doğal ve bitkilerin gücü işimizin temelini oluşturuyor. Doğal maddelerin de dozu olduğunu biliyor, doğru ürünü doğru dozla oluşturuyor, etkinliklerini ölçüyoruz.

Profesyonellik…

Bizim işimiz sağlık. Yola çıktığımız ilk andan bu yana hep bunu düşündük ve göz etmeye devam ediyoruz. Üretim tesisimiz, hammaddelerimiz, yetkin, uzman personelimiz ile kozmetik üretimini dünya standartlarında gerçekleştiriyoruz.

Aşk…

Yaptığımız işe aşkla bağlıyız. Her gün daha iyiye gitmek için çalışıyoruz, kocaman Simya Evi ailesinin geri bildirimlerini her zaman can kulağıyla dinliyoruz. Simya Evi’ni sadece işimiz gibi görmüyoruz, hayatımızın en renkli parçası olarak konumlandırıyoruz.

Sadece son çıkan ürüne değil, hammaddesine de bir o kadar dikkat ediyoruz. Sertifikasız, güvenilmez hiçbir ürünü atölyemize sokmuyoruz. Test edilmemiş, onaylanmamış hiçbir bileşeni, formüllerimize katmıyoruz. Ürünlerimizin kalitesinde hammaddenin oynadığı rolü her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Bizi taşıyan bedenimizin, kaliteli ürünler hak ettiğini düşünüyoruz. Kendimizin kullanmayacağı hiçbir şeyi ürün gamımıza eklemiyoruz.

simyaevi.com

instagram.com/simya_evi

facebook.com/simyaevi1

[email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR