1

VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Simya Evi olarak cilt bakımını bütünlüklü bir yaklaşımla ele alıyor ve ürünlerimiz birbirini tamamlayıcı özellikte tasarlıyoruz. Cildimiz bir bütün ve aynı sistemden beslenen tek bir organ. Bu yüzden cildimizin tamamına aynı özeni göstermek ve bakımını yapmak büyük önem taşıyor. Yüz bakımının yanı sıra tamamen doğal içerikli Simya Evi Vücut Bakım Ürünleri de kullanarak cildimizin zamana ve dış etkilere karşı daha dirençli, yumuşak ve sağlıklı olmasını sağlayabiliriz.

Doğal Vücut Bakımı ve Temizlik

Vücudumuz dışarıdan aldığı tüm maddeleri lenfatik sistem ile boşaltır. Bu yüzden vücut bakımında doğal ürünler kullanmak, kimyasallardan uzak durmak gerekir. Vücudumuzun bakımı da iyi bir temizlikle başlar. Simya Evi Moist And Calm doğal vücut sabunu, içerdiği yulaf ve doğal yağlar ile cildi tahriş etmeden temizler ve yatıştırır . Banyoda ipek kese ve sabun kesesi kullanmak da gözenekleri açarak cildin ölü derinin atılmasına yardımcı olur.

Ter kokusunu önlemek için ter bezlerini tıkamayan sağlıklı doğal deodorantımızı da tercih edebilirsiniz.  Simya Evi Doğal Deodorant roll-on başlığı ile kolayca uygulanır ve içeriğindeki narenciye kokuları ile ciltte ağırlaşmadan saatlerce ferah bir etki bırakır.

Doğal Vücut Nemlendirme

Simya Evi Doğal Vücut Nemlendiricisi bebeklerin de kullanabileceği saflıkta, yağ bazlı bir vücut bakım ürünüdür. Pompalı başlığı ile pratik bir kullanım sunan Nemlendirici Vücut Yağı kolayca emilerek cildin yumuşamasını sağlar. Bu nemlendirici yağ özellikle banyo sonrası tam kurumadan sürüldüğünde daha etkilidir. Aynı zamanda masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Bunun dışında Arnika içerikli Simya Evi Masaj Yağı özellikle spor ve yoğun fiziksel aktivite sonrası kasların rahatlamasını ve gevşemesini sağlar.

Selülitli Ciltler için formüle ettiğimiz bakım yağı da düzenli kullanımda selülitlerin hafiflemesine yardımcı olur.  Doğal Yağ içerikli Simya Evi vücut nemlendiricileri vücut kremi yerine kullanılabilir.

El ve Ayak Bakımı

Simya Evi vücudumuzun yükünü taşıyan topuklar için özel formüllü Çatlak Topuk Bakım Merhemi ile topuklarda biriken ölü derilerin atılmasını, topuk çatlaklarının giderilmesini sağlar. Topuklarda biriken ölü derinin ponza taşı yardımıyla temizlendikten sonra Çatlak Topuk Bakım Merhemi ile ayakların nemlendirilmesi, ölü deri oluşumu geriletilir.

Ellerimiz de dış etkilere çok açıktır ve hızla nem kaybeder. El bakımı için el kremi olarak da kullanılabilen Simya Evi Sarı Kantaron Merhemi gün boyu yıpranan ellerimizin hızla kendini onarmasına yardımcı olur ve derideki çatlak, kuru görünümü giderir. Ellerimizin maruz kaldığı sıyrıkların da onarılmasına ve izlerin geçirilmesine yardımcı olur.

 Simya Evi Tırnak Bakım Yağı da fırçalı özel başlığı ile tırnakları güçlendirir, kırılmalarını önler. Tırnak etlerinin yumuşamasını sağlar ve geriye itilerek manikür uygulamasını kolaylaştırır.

Vücut Bakım Ürünleri Kullanım Sıklığı

Simya Evi Vücut Bakım Ürünleri ihtiyaç duyulan her an kullanılabilecek kadar doğal ürünlerdir. İçlerindeki doğal yağ ve özleri Simya Evi üretim teknikleri ile dengeli biçimde ayarlayarak özel formüllerle birleştirdik. Vücut bakım rutinimize göre rutinlerimizi haftalık ya da günlük olarak ayarlayabilir, cildimizin ihtiyacı olan neme göre kişisel bakım rutinimizi oluşturabiliriz. Ürünlerimizin kullanım sıklığı ve kullanım şekilleriyle ilgili bilgiler için müşteri hizmetlerimiz ile her an yanınızdayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR