Buhurdan Karışımları

Simya Evi aromaterapi grubunda yer alan yağ karışımlarını, birbirine uyumlu uçucu yağları doğru notalarla bir araya getirerek oluşturduk. Narenciye kokuları ile odamıza ferahlık veren Citrus, baharı hatırlatan ve enerji yükselten Spring, dinçleştiren ve mutlu eden Happy, sabah tazeliği veren Morning ve dikkat toplamayı kolaylaştıran Focus ile sevdiğiniz pek çok kokunun uyumunu bu şişelerimizde bulabilirsiniz.

Yağ karışımlarımızdan olan Thieves Oil, ortam havalandırmasında özel bir kullanıma sahiptir. Özellikle havanın temizlenmesinde ve sağlıklı bir ortam oluşturmada etkili uçucu yağların doğru bir bileşimidir.

Yağ karışımları odanızın havasını güzelleştirir ve temiz bir ortam hissi verir. Temiz oda kokusu için bu yağ karışımlarını tealight mum yakılan bir buhurdan ya da aroma yayıcı bir difüzörle kullanabilirsiniz. Simya Evi aksesuarları içinde yer alan Aromaterapi Kolyelerine damlatabilir ve isterseniz araba kokusu olarak da kullanabilirsiniz.

So Clean Ev Tekstili Spreyi

Ev tekstillerinin, ev akarları adı da verilen mite’lardan temizlenmesi çok önemlidir. Özellikle akar alerjisi sorunu yaşayanlar bu temizliği düzenli olarak yapmalıdır. Tamamı doğal uçucu yağlardan oluşan So Clean’i bunun için ürettik. İçeriğindeki karanfil ve palmarosa uçucu yağları akarları yok eder ve azalan akarların yumurta bırakması da sekteye uğrayacağı için düzenli kullanımda bu problemi ortadan kaldırır. Özellikle ev akarlarına karşı sprey olarak, kıyafet dolaplarına ve yatak odası tekstiline sulandırılıp sıkılarak uygulanır. Bir şişe So Clean iki kullanımlıktır ve uygulamanın 3 ay arayla yapılmasını tavsiye ederiz. So Clean’ı ev tekstilinin yanı sıra klima filtresi temizliğinde ve çamaşır makinesinde de kullanabilirsiniz.

Peace With Nature

Bu özel yağ karışımımızı ister bir buhurdanda, ister hava yayıcı bir difüzörde kullanabilirsiniz. Peace With Nature güzel rahiyası ile oda kokusu olarak uygulanabilir ve aynı zamanda doğal bir sinek kovucudur. Dilerseniz Tıbbi Lavanta Hidrolatının içine damlatarak kıyafetlerinize de sıkabilirsiniz.

Buhurdan Yağları Nasıl Kullanılır?

Klasik buhurdanlar alt haznelerinde tealigh mum yakılarak kullanılır. Üst hazneye su konur ve içine buhurdan için özel yağ karışımları ya da sevilen uçucu yağlar belli oranlarda eklenir. Isı ile buharlaşan su, uçucu yağları da havaya karıştırır.

Bir diğer kullanım şekli de elektronik hava yayıcılardır. Bunlar sıcak ya da soğuk buhar püskürterek uçucu yağları havaya püskürtürler.

Bunun dışında Simya Evi yağ karışımlarını arometarapi kolyelerine damlatabilir, sulandırarak oda spreyi yapabilir ya da araba kokusu olarak bir süs eşyasına damlatarak kullanabilirsiniz.

 

 Her uçucu yağ, buhurdan karışımı olarak kullanılmaz. Bazı uçucu yağların kokusu belli yaş grupları ve evcil hayvanlar için uygun değildir. Uçucu yağlarımızın ve yağ karışımlarımızın doğru kullanımları ve farklı özellikleri ile ilgili bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR