Saç Bakımı

Saç bakımı doğal kozmetiğin en özel alanlarından biri. Farklı saç tiplerine uygun en doğal ürünleri bir araya getirmek gerçek bir uzmanlık işi. Simya Evi Saç Bakım ürünleri görüntümüzün çok önemli bir parçasını oluşturan saçlarımız için en doğal ürünleri bir araya getirerek profesyonel saç bakım ürünleri sunuyor.

Simya Evi Doğal Şampuanı ve Saç Bakım Kremi adının hakkını vererek SLS, SLES, cocamidopropyl betaine ve paraben gibi zararlı kimyasal maddeler içermez. Saçımızın ihtiyaç duyduğu mineralleri doğal bir maya içine yedirerek şampuanda muhafaza eder. Doğal yüzey aktif maddeleri ve hoş kokusu ile tüm saç tiplerine uygun olarak tasarladığımız doğal şampuanımız kolay köpürür ve kolay durulanır. Saçlarda ve saç derisinde sentetik kimyasalların yarattığı tahribatlara yol açmaz. İçinde sentetik kimyasallar ve sentetik silikon bulunmadığı için Curly Girl metoduna da uygundur.

Simya Evi Doğal Saç Kremi özellikle kuru, yıpranmış ve boyalı saçları besleyerek yumuşatır. Saçın kanallı yapısını tamir ederek saç kırıklarının görünümünü düzeltir. Saç,  ışığı yansıtabildiği ölçüde parlak görünür, bunun yolu da saç kanallarının düzgün ve hasarsız olmasıdır. Doğal Saç Kremimiz saçın dış yüzeyindeki kütikülleri yatıştırarak saça ışıltı ve parlaklık kazandırır. Simya Evi Doğal Şampuan ve Saç Kremi saç bakımında birbirini tamamlayan çok iyi bir ikilidir.

Saç Bakım Yağı ve Maskesi

Simya Evi Saç Bakım Yağı saça kökten uca nem kazandırır ve özellikle saç dökülmesini azaltarak yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. Saç derisinin nefes almasını, saç köklerinin rahatlamasını sağlar.

Saç bakım maskesi de içeriğindeki doğal yağlar ile saça bütünlüklü bir bakım sağlar. Özellikle kuru saç bakımında saça düzenli bir bakım kürü uygulamak çok önemlidir. Maskemiz saç derisini nemlendirirken içeriğindeki anşiot otu tohumu yağı ile saç tellerini tamir eder, saç kanallarının görünümünü düzeltir. Ylang Ylang yağının onarıcı etkisi ile saç uçlarındaki kırıkları hafifletir ve saçın kolay taranmasını sağlar.

 

Her iki bakım ürünümüz de saçta yaklaşık iki saat bekletildikten sonra yıkanır. Saç Maskesi istenirse saç uçlarında şekillendirici olarak da kullanılabilir.

Saç Bakım Toniği: Thalassa

Thalassa’yı yağlı ve yıkandıktan kısa süre sonra sönükleşen saçlar için tasarladık. İçindeki AHA meyve asitleri ile kir, sebum, yağ, silikon ve diğer kimyasallarından arındıran, şerbetçi otu, yeşil çay, at kuyruğu otu ekstraklarıyla güçlendiren, parlatan bir spreydir. Yağlı saç derisini dengeleyen bu saç toniğimiz ile saç derisi ağırlaşmadan gün boyu ferah ve temiz bir etki sağlamayı hedefledik.

Simya Evi saç bakım ürünlerini Sürülebilir Doğa hedefimize uyun olarak doğada kolay ayrışabilen, doğal ve organik hammaddelerin bir araya getirilmesi ile uluslararası standartlara uygun olarak üretiyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi ve kullanım sıklığı ve için Simya Evi müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR