Saç Bakım Yağı - Simya Evi - Saç Bakımı
Saç Bakım Yağı - Simya Evi - Saç Bakımı
Saç Bakım Yağı - Simya Evi - Saç Bakımı

Saç Bakım Yağı

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

50 ML

 

Özellikleri: Mevsim geçişleri, hormonal değişimler, stres, vitamin eksikliği ve yanlış beslenme gibi pek çok neden dönemsel olarak saç dökülmesi ve yavaş uzaması sorunlarına neden olabilir. Saç Bakım Yağı, formülünde yer alan susam yağında bulunan demir, A, E ve kalsiyum minerallerinin desteğiyle saç ve saçlı deriyi nemlendirip güçlendir, Omega ve vitaminlerce zengin tatlı badem, hint yağı ve çörekotu yağlarının etkisiyle saç dökülmesini azaltarak hızlı uzamasını teşvik eder. Ylang ylang ve paçuli uçucu yağlarının hücre yenileyici özellikleri ile ise saçların daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı:

- Saçlarını uzatmak isteyenler

- Saç kaybını azaltmak isteyenler

- Saç dökülmesini önlemek isteyenler

 

Kullanımı: Haftada 1 kez parmak uçlarınızla saç diplerine sürüp, en az 2 saat beklettikten sonra yıkayınız. Saçlarınız nemliyken nohut kadar ürünü avucunuzda yayıp saçlarınıza sürüp elektriklenmelerini önleyebilir, saçlarınızı parlatabilirsiniz.

 

Aktif İçerikler: Hint Yağı, Çörekotu Yağı, Baobab Yağı, Ceviz Yağı, Ylang Ylang ve Paçuli Uçucu Yağları, E vitamini

 

İçindekiler: Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Juglans Regia Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Tocopherol 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

 

 

Zengin bitkisel içerikli, onarıcı, güçlendirici ve uzatmaya yardımcı yağ formunda sür, beklet, durula şeklinde kullanılan saç bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR