1

ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ

Simya Evi’nin tüm cilt bakım ürünlerini erkeklerin kullanımına da uygun şekilde formüle ettik. Sürülebilir Doğa hedefimize uygun en doğal yağları ve özleri bir araya getirerek oluşturduğumuz ürün gamımızda kuru, normal ve karma ve yağlı ciltler için tasarladığımız tüm setler, serumlar, göz çevresi bakım yağları ve temizleme ürünleri aynı zamanda erkek cilt bakım ürünleri olarak da kullanılabilir. Erkek kişisel bakımının ayrılmaz bir parçası olan sakal bölgesi bakımı için Paeon Serisi erkek cilt bakımında özel bir yer tutuyor.

 

Paeon Sakal Bakım Serumu

Erkekler için yüz bakımı ürünleri arasında özel bir yeri olan ve sakal bakım yağı olarak tasarladığımız Paeon Sakal Bakım serumu sakalların sağlıklı uzaması, nemlenmesi ve yumuşamasına yardımcı olur. İçeriğinde hindistancevizi sade yağının yanı sıra jojoba, fındık, susam, kayısı çekirdeği gibi yağ asitleri açısından cildi besleyici özellikli, antiemflamatuvar ve antioksidan özellikli yağlar ile sedir, ylang ylang, nane ve sandal ağacı gibi değerli uçucu yağlar barındırır. Sabit yağlarla yüzün sakallı bölgesi nemlenir ve kökleri nefes alırken, uçucu yağlarla da sakalların kırılması ve uçlarının çatallaşmasının önüne geçilir. Paeon Sakal Bakım Serumu, içeriğindeki ylang ylang ve sandal ağacı yağı ile hoş bir kokuya da sahiptir.

 

Tıraş Sonrası Krem: Paeon Tıraş Sonrası Balsam

Erkek yüz bakımının vazgeçilmezlerinden olan, tıraş sonrası ürünü olarak tasarladığımız Paeon Tıraş Sonrası Balsam, jiletin tahriş ettiği deriyi hızla onararak yeniden yapılandırır ve cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki antioksidan etkisi güçlü yağlar ile cildi yatıştırır, korur ve nemlendirir. Uçucu yağlar ile tıraş sonrası ferah ve hoş bir koku ile erkek cilt bakımının tamamlanmasını sağlar.

 

Erkek Cilt Bakımı

Erkek kişisel bakım ürünleri de cilt tipine göre seçilerek belli bir rutin içinde uygulanır. Cildi temizlemek için Simya Evi doğal sabunları ve yüz yıkama jelleri kullanıldıktan sonra cilt bir çiçek hidrolatı ile nemlendirilir. Ardından cilt tipine uygun bir nemlendirici serum kullanılır. Su ya da yağ bazlı cilt bakım serumlarımızın yanı sıra göz çevresi bakımı için de özel olarak formüle ettiğimiz bir göz çevresi nemlendiricisi sürülür. Günlük rutinin dışında erkeklerin de yaşadığı akne, sivilce, cilt lekeleri gibi problemler için Simya Evi ürünlerinin haftalık rutine eklenmesini tavsiye ederiz. Özellikle tıraş sonrası cildin güneş lekelerine daha açık olduğunu göz önünde bulundurursak leke serumu Leukos erkeklerin de mutlaka kullanması gereken ürünler listesine rahatlıkla eklenebilir.

 

Erkek Bakım Ürünleri

Simya Evi ürünleri tamamen doğal içerikleri ve güçlü formülleri ile erkek cilt bakımında olduğu kadar vücut bakımında da etkili oluyor. Limon ve ıtır kolonyasından masaj yağlarına, merhemlerden, şampuan ve saç kremine kadar ihtiyaç duyulan her alanda kullanılan ürünlerimizi etik bir anlayışla, doğal ve saf olandan ödün vermeden üretiyoruz. İçinde sentetik kimyasallar bulunmayan ve uluslararası standartlara uygun üretim anlayışıyla sunduğumuz cilt bakımı ürünlerimiz erkekler için de “sürülebilir doğa” anlamına geliyor. Erkek bakım ürünlerinde aradığınıza kolayca ulaşabilmeniz için Simya Evi müşteri hizmetleri ile yanınızdayız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR