< < Önceki Sayfaya Dön
ooOo Mastica Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
ooOo Mastica Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
ooOo Mastica Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı

ooOo Mastica Cilt Bakım Serumu

Fiyat : ₺850,00(KDV Dahil)

20 ML

 

Özellikleri: Genetik faktörler, hızlı kilo alıp verme, yaş alma gibi pek çok sebep zamanla cilt dokusunun elastikiyetini kaybedip sarkmasına yol açabilir. Yüz kontürünü sıkılaştırmayı ve kırışıklıklar üzerinde etki etmeyi hedefleyen ooOo Mastica cilt bakım serumu, içeriğinde yer alan kuşburnu çekirdeği yağı ile yeni hücre oluşumunu destekler, ıtır çiçeği yağı ile yaş alma etkilerini azaltır, frankincense yağı ve ylang ylang yağı ile ise cildi sıkılaştırır. Seriye adını veren damla sakızı ekstraktı klotho ve foxo (gençlik proteinleri) üretimini tetikleyip hücresel aktiviteyi arttırırken cildin alt katmanı olan dermisin yoğunlaşarak sıkılaşmasını sağlar. Vegan İçeriklidir.

 

 

Kimler Kullanmalı: 

- Olgun Ciltler

- Cİldinde gevşeklik, sarkma problemi yaşayanlar

- Mimik ve ifade kırışıklıkları bulunanlar

- Yüz yogası yapanlar

 

Kullanımı: Akşamları temizlenmiş ve toniklenmiş cilde uygulayınız. 

 

Aktif İçerikler: Değerli Yağlar (Çuha Çiçeği, Kuşburnu, Frenk İnciri) Havuç Tohumu, Frankincense, Ylang Ylang, Mür, Gül Uçucu Yağları, Sakız Ağacı Reçinesi Ekstraktı


İçindekiler: Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Oenothera Biennis Oil, Rosa Canina Seed Oil, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Boswellia Serrata Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Pistacia Lentiscus Gum, Rosa Damascena Flower Oil, Commiphora Myrrha Oil

 

Birlikte önerilir: ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu, Gül Hidrolatı, Gua Sha, Yeşim taşlı roller

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Gençlik proteinlerini tetikleyip sıkılaştıran, sarkmaları engelleyen damla sakızı ekstraktıyla güçlendirilmiş cilt bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR