Blog Başlık

 • Ocak 28, 2023

  Minimaksist Hareketler

  Bugün size yepyeni bir terimden bahsedeceğiz. Evet, bu terimi biz hayatınıza sokuyoruz ama belki de kelime anlamı bir süredir sizin hayatınızda. “Minimaksist” yani kısaca sadeleşme hareketi üzerine konuşalım bugün biraz…

  sadeleşme
 • Ocak 10, 2023

  Simya Evi ürünlerini anlatırken es geçemeyeceğimiz bir başka konu ise; Mikrobiyota! Yeri geldikçe bakterilerin %99’unu lütfen öldürmeyin diyoruz. Öyle bir dönemden geçtik, geçiyoruz ki her türlü bakteriye “öcü” gözüyle bakıyoruz ama işin aslı çok da öyle değil… Bu yazımızda “Mikrobiyota nedir?” ve “Vücudumuzdaki bakterilerle işbirliği yapabilir miyiz?” onların cevaplarını arayacağız.

  mikrobiyota
 • Ocak 05, 2023

  Simya Evi’ni diğer markalardan ayıran en önemli farkı aslında yıllardır kendimize saklıyoruz. Doğal kozmetik ürünlerine ek olarak etkili kozmetik dedik, teknolojik hammadde dedik, hep konuya bir köşesinden değindik. Bugün aslında en büyük farkımızı anlatmak istiyoruz. Biz aslında nörokozmetik ürün üreticisiyiz.

  nörokozmetik, kozmetik, teknoloji
 • Aralık 14, 2022

  Yeni yıl telaşı gelip çatmışken hepimizin aklında tek soru var: Ne hediye alacağız? Biz de sizin için Simya Evi ürünlerinden herkesin seveceği ürünlerimizi derlemek istedik.

  yeni yıl, hediye, hediye rehberi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR