Bazı şeyler hayâl ederek başlar… Bundan yıllar evvel Toksikolog Eczacı Ferda Doğruöz ve finans denetçisi kızı Peykan Nebioğlu’nun kurduğu hayâller gibi… Aslında başında bu kadarını kendileri de tahmin etmemişlerdi bile! İlk başta sadece kendileri için kimyasal içerik barındırmayan, temiz ürünler üretmeyle başlayan bu hikâye; önce çevrelerindeki tanıdıklarının da temiz içerikli kozmetik ürünlere erişmek istemesi, daha sonra kurdukları bir grupta “Bir tane lütfen…” ile devam etti. (Unutulmaz Perşembe akşamları...) Bir süredir de bildiğiniz gibi, hikâyelerinin yeni iki durağı var. 

 

İstanbul’da yaşayan Simya Evi severler veya yolu İstanbul’a düşüp de kullanmayı düşündükleri ürünlere dokunup, koklayarak almak isteyenleri Nişantaşı ve Zekeriyaköy’de bulunan Simya Evi mağazalarımıza bekliyoruz. Aynı zamanda www.simyaevi.com üzerinden verdiğiniz siparişleri de “Mağazadan Teslim Al” seçeneğiyle bu mağazalarımızdan alabilirsiniz. Bir sır verelim; Simya Evi mağazalarına özel ürünlerimizi de, bu ziyaretlerinizde keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda bir süredir aklınızda olup da, denemek istediğiniz ürünlerle ilgili sizlere yardımcı olmaktan keyif alırız. Hafta içi 13.00'a kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün 13.00; Hafta sonu verdiğiniz siparişler ise Salı 13.00 itibariyle teslim alınabilir. Mağazalarımız Pazartesi-Cumartesi arası 12.00-19.00 saatleri arasında açıktır. 

 

Mağazalarımızda hangi ürünler var? www.simyevi.com web sitesinde bulunan tüm Sürülebilir Doğa ürünleri mevcut. Cilt bakımı, saç bakımı, vücut bakımı, erkek kozmetik ürünleri, bebek bakım ürünleri, uçucu yağlar, sabit yağlar, çiçek suları, özel yağ karışımları, kozmetik aksesuarları ve sadece mağazalarımıza özel Simya Evi ürünleri…
Yolunuz Zekeriyaköy ve Nişantaşı’na düştüğünde sizleri Simya Evi mağazalarına bekliyoruz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR