Paeon Sakal Bakım Serumu - Simya Evi - Erkek Bakımı
Paeon Sakal Bakım Serumu - Simya Evi - Erkek Bakımı
Paeon Sakal Bakım Serumu - Simya Evi - Erkek Bakımı

Paeon Sakal Bakım Serumu

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

50 ML

 

Özellikleri: Sakallar uzadıkça saçlar gibi kırılır, kısalırlar. Uzun ve gür sakallara ulaşmak için haftada bir bakım yapmak gerekir. İçindeki değerli sabit ve uçucu yağlarla sakalların uzamasını, parlamasını, yumuşamasını ve nemlenmesini sağlar. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı:

- Düzenli tıraş olmayanlar

- Sakallarını uzatanlar

 

Kullanım önerisi : Sakala masaj yaparak uygulayınız. 2 saat sonra yıkayınız. Parlak sakallar için 1 damla avuçta yayılarak sakallara sürülebilir.

 

Aktif İçerikler: Değerli Yağlar (Jojoba, Fındık, Susam, Kayısı Çekirdeği), Sedir, Ylang Ylang, Sandal Ağacı, Tıbbi Nane Uçucu Yağları

 

İçindekiler : Caprylic/Capric Triglycerides, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Santalum Album Oil, Mentha Piperita Oil

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Sakallarını uzatmak isteyen erkekler için formüle edilmiş, sakalları güçlendiren, besleyen, uzamalarını sağlayan, parlatıp bakımını yapan güzel kokulu sakal bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR