Immortelle - Simya Evi - Cilt Bakımı
Immortelle - Simya Evi - Cilt Bakımı
Immortelle - Simya Evi - Cilt Bakımı

Immortelle

Fiyat : ₺850,00(KDV Dahil)

20 ML 

 

Özellikleri: Güneşin zararlı ışınları, genetik yatkınlık, hormonal değişimler gibi pek çok sebep ciltteki melanin maddesinin artmasına sebep olur ve bu durum cilt lekelerini beraberinde getirir.  Bunun yanı sıra zaman içerisinde yaş alma etkileri cilt üzerinde kendini ince kırışıklıklar, matlık ve cansızlık şeklinde gösterir. Hücresel onarımı destekleyen, ince çizgilerin önüne geçen, cilt tonunu eşitleyen, oksidatif stresin etkileriyle savaşan ve adını ana etken maddesi olan "Ölmez Çiçek” den alan İmmortelle, cildinizin pek çok ihtiyacını tek bir adımda karşılamak üzere geliştirilmiştir.
Formülünde maserasyon ve damıtma yöntemleriyle elde edilen iki farklı tür ölmez çiçek yağı bulunan İmmortelle, lekelerin giderilmesine yardımcı olup hücresel onarım sağlar. İçerikte yer alan kayısı çekirdeği yağı, çuha yağı ve aspir yağı gibi sabit yağlar derinlemesine nemlendirme ve ince çizgilerin görünümünü azaltma etkisi sunarken, ıtır uçucu yağının cilt yenileyici ve leke giderici özelliği ürünün daha etkili sonuç vermesini sağlar. Lekelerinizle mücadelenizi güçlendirmek için İmmortelle'ı Leukos Cilt Bakım Serumu ve Leukos Cilt Bakım Toniği ile beraber kullanabilirsiniz. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler kullanmalı:

- Etkili antiaging bakımı isteyenler

- Cilt tonu eşitsizliği olanlar

- Cildinde parlaklık ve ışıltı isteyenler

- Yüz yogası yapanlar

 

Kullanımı: Makyajdan arındırılmış ve temizlenmiş cilt üstüne her gece ihtiyacınız kadar, parmaklarınızla cildiniz masaj yaparak uygulayınız. Nemlendiricinizin içine bir kaç damla ekleyebilirsiniz. 

 

Aktif İçerikler: Ölmez Çiçek Yağı, Yabani İğde Yağı, E Vitamini

 

İçindekiler: Helicrysum Italicum Flower Oil, Oenothera Biennis Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Tocopherol

 

Birlikte Önerilir: Papatya Hidrolatı, Gül Hidrolatı, Gua Sha, Yeşim Taşlı Roller

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşlanmanın gözlemlenebilir etkileriyle savaşan, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan, ölmez çiçekli, canlandırıcı cilt bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR