immortelle göz çevresi
immortelle göz çevresi
immortelle göz çevresi
immortelle göz çevresi

Immortelle Göz Çevresi

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

5 ML

 

Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmadan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri bulunmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır.


Adını koparıldıktan sonra dahi solmayan Ölmez Çiçek’ten alan İmmortelle Göz Çevresi Bakım Yağı, bir göz çevresinin tüm ihtiyacını karşılamak üzere nemsizlik, morluk ve torbalanma sorunlarına etki edecek şekilde geliştirildi. Formülünde yer alan aspir yağı, çuha çiçeği yağı, frenk inciri yağı ve avokado yağı cilt bariyerini güçlendirirken, ölmez çiçek uçucu yağı morluklar, hodan tohum yağı, frankincense uçucu yağı ve ıtır uçucu yağı ise yaşlanma karşıtı etkileriyle ince çizgiler üzerinde etkilidir.


Kullanımı: Gece temizlenmiş göz çevresine roll-on başlık yardımıyla uygulayın ve yüzük parmağınız yardımıyla masaj yaparak nazikçe yedirin. 


İçindekiler: Aspir yağı, Hodan tohum yağı, Çuha çiçeği yağı, Yabani iğde yağı, Frenk inciri yağı, Avokado yağı, Ölmez çiçek uçucu yağı, Itır uçucu yağı, Havuç tohumu uçucu yağı, Frankincense uçucu yağı, E vitamini

 

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

- Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız. 

 

Yaşlanmanın gözlemlenebilir etkileriyle savaşan, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan, ölmez çiçekli canlandırıcı göz çevresi bakım yağı.

Kategori Menü