Immortelle Göz Çevresi - Simya Evi - Cilt Bakımı
Immortelle Göz Çevresi - Simya Evi - Cilt Bakımı
Immortelle Göz Çevresi - Simya Evi - Cilt Bakımı

Immortelle Göz Çevresi

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

5 ML

 

Özellikleri: Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmadan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri bulunmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır. Adını koparıldıktan sonra dahi solmayan Ölmez Çiçek’ten alan İmmortelle Göz Çevresi Bakım Yağı, bir göz çevresinin tüm ihtiyacını karşılamak üzere nemsizlik, morluk ve torbalanma sorunlarına etki edecek şekilde geliştirildi. Formülünde yer alan aspir yağı, çuha çiçeği yağı, frenk inciri yağı ve avokado yağı cilt bariyerini güçlendirirken, ölmez çiçek uçucu yağı morluklar, hodan tohum yağı, frankincense uçucu yağı ve ıtır uçucu yağı ise yaşlanma karşıtı etkileriyle ince çizgiler üzerinde etkilidir. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı:

- Antiaging ürünlere yeni başlayanlar

- Göz altı morluğu ve torbalanma sorunu olanlar

- Göz çevresinde yağ kullanmayı sevenler

 

Kullanımı: Gece temizlenmiş göz çevresine roll-on başlık yardımıyla uygulayın ve yüzük parmağınız yardımıyla masaj yaparak nazikçe yedirin. 

 

Aktif İçerikler: Değerli Yağlar (Aspir Tohumu, Hodan, Çuha Çiçeği, Yabani İğde, Avokado), Ölmez Çiçek, Frankincense, Itır, Havuç tohumu Uçucu Yağları

 

İçindekiler: Carthamus Tinctorius Seed Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Oenothera Biennis Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Helichrysum Italicum Flower Oil, Boswellia Serrata Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Tocopherol

 

Birlikte Önerilir: Gua Sha, Yeşim taşlı roller

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.
- Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız. 

 

 

Yaşlanmanın gözlemlenebilir etkileriyle savaşan, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan, ölmez çiçekli canlandırıcı göz çevresi bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR