< < Önceki Sayfaya Dön
Leukos Lekeli Ciltler İçin Serum - Simya Evi - Cilt Bakımı
Leukos Lekeli Ciltler İçin Serum - Simya Evi - Cilt Bakımı
Leukos Leke Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı

Leukos Lekeli Ciltler İçin Serum

Fiyat : ₺800,00(KDV Dahil)

20 ML

 

Özellikler: Başta genetik yatkınlık olmak üzere hormonlar, gebelik, yanlış kimyasal kullanımı, yaş alma, güneş ışınları gibi pek çok sebep ciltteki melanin maddesinin artmasına sebep olur ve "cilt lekesi" olarak renk koyulaşmaları meydana gelir. Leukos Leke Serumu, içerdiği B3 vitamininin etkisiyle lekelerin giderilmesi hedeflenirken kum zambağı ekstraktı sayesinde cilt aydınlanır ve lekelerin hem boyutları küçülür hem de renklerinin açılır. Formülünde yer alan İngiliz papatyası ekstraktı lekeye sebep olan melanin sentezi mekanizmasını yavaşlatıp yeni leke oluşumunu engellerken yabani iğde yağı, Itır uçucu yağı, havuç tohumu yağı gibi aromaterapik yağlar ise hücre dnası üzerinde onarım etkisi sunarak cildin leke hafızasının silinmesi üzerinde rol oynar. Etken maddesinin klinik çalışmalarına göre 85 günde leke boyutunda %50 küçülme ve leke renginde %50 açılma gözlemlenmiştir. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler kullanmalı :
- Cildinde bölgesel lekesi olanlar,
- Güneş lekesi olanlar,
- Hormonal lekeleri olanlar

 

Kullanımı: Sabahları ve akşamları temizlenmiş ciltte lekelerin üstüne ince bir kat olarak uygulayınız. Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Toniği ile birlikte kullanınız. En az 6 ay düzenli kullanınız. Daha hızlı sonuç almak ve sonuç alırken geriye dönme yaşamamak için mutlaka her gün güneş koruyucu kullanınız. Göz çevresine uygulamayınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

 

Aktif İçerikler: Yabani İğde Yağı, İngiliz Papatyası Ekstraktı, Kum Zambağı Ekstraktı, Niacinamide, Itır Çiçeği Uçucu Yağı, Havuç Tohumu Uçucu Yağı

 

İçindekiler: Aqua, Hippophae Rhamnaoides Fruit Oil, Bellis Perennis Flower Extract, Niacinamide, Lactobacillus Ferment, Glycerin, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Lactobacillus, Cocos Nucifera Fruit Extract, Pancratium Maritimum Extract

 

Birlikte Önerilir: Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Toniği, Leukos Lekeli Ciltler için Güneş Koruma Kremi

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Kum zambağı, İngiliz papatyası, Fare Kulağı gibi bitkilerin ekstraktları destekli, cilt lekelerini hedefleyen, Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Toniği ile bilirlikte kullanılması önerilen cilt bakım serumu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR