< < Önceki Sayfaya Dön
Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Seti - Simya Evi - Setler
Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Seti - Simya Evi - Setler

Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Seti

Fiyat : ₺3.500,00(KDV Dahil)

Özellikleri : Yaş almakta olan ciltleri en iyi hallerine getiren özellikli, lüks Klepsydra Zarif Enmei serisinin tonik, serum ve bakım kreminden oluşan setidir. 

 

Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Toniği

50 ml

 

Özellikler: Yaş almakta olan ciltleri en iyi hallerine getiren özellikli, lüks Klepsydra Zarif Enmei serisinin tonik aşamasıdır.  Cildinizi ipek gibi bir kozanın içine alıp sadece 28 günde yaşlanmanın çeşitli belirtilerini azaltacak bakım için yüz yıkama jelinden sonra kullanılır. Japonların yerçekimine direnen şifalı Enmei'lerinin bitkisel kompleksini, Avrupa'nın yatıştırıcı Ölmez Çiçek ekstraktıyla buluşturur. 2 farklı boy hyalüronik asit ile sonrasında uygulanacak serum ve kremi cildin derinlerine taşımaya ve aktive etmeye yarar. Mikroalg teknolojisiyle cildi nemlendirir, parlaklığını artırır. Tek başına kullanıldığında bile normal bir cildi 8 saate kadar nemli tutar. Vegan İçeriklidir.

Kimler mutlaka kullanmalı :

- 40 yaş üstü herkes tonik, serum ve krem olarak tüm seriyi
- Yazın mist kullanmayı sevenler

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları bir pamuğa sadece iki fıs yaparak cildinize uygulayınız. Pamuk kullanmayı sevmeyenler yüzlerine fısfıslayarak ve elleriyle dağıtarak da kullanabilirler. En iyi sonuç için Klepsydra serisinin serumu ve kremiyle kullanılmalıdır. En az 6 ay düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Enmei kompleksi, Ölmez Çiçek ekstraktı, Niacinamide, İskandinav yosunları ekstraktı, Hyalüronik Asit, Allantoin, İkinci Cilt kompleksi.

 

Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Serumu

 

20 ml

 

Özellikler: Yaş almakta olan ciltleri en iyi hallerine getiren özellikli, lüks Klepsydra Zarif Enmei serisinin serum aşamasıdır.  Cildinizi ipek gibi bir kozanın içine alıp sadece 28 günde yaşlanmanın çeşitli belirtilerini azaltacak bakım için serinin toniğinden sonra kullanılır. Japonların yerçekimine direnen şifalı, ömür uzattığına inanılan Enmei'lerinin bitkisel kompleksini, Avrupa'nın yatıştırıcı Ölmez Çiçek ekstraktıyla buluşturur. 2 farklı boy hyalüronik asit ile sonrasında uygulanacak kremi cildin derinlerine taşımaya ve aktive etmeye yarar. Cildi nemlendirir, parlaklığını artırır. Cilt altı kolajen bağ sentezini hızlandırıp, çoğaltarak direncini artırır. Mikroalg teknolojisiyle cildin su kaybını engeller. Cilt üstündeki sarkma, kırışıklık ve çökmeleri gözle görülür şekilde azaltır. Çene konturunun görünümünü ciddi ölçüde düzeltir. Vegan İçeriklidir.

Etken maddelerinin klinik çalışmalarına göre :

28 günde cilt altı kolajen bağların hacmini %60, sayısını %150 artırır. Yerçekimin cilde uyguladığı baskı sonrası oluşan sarkmaları %13 oranında toparlar. Gönüllü testlerinde 100% oranında cildi anında rahatlattığına dair geri bildirim alınmıştır. Cilt kızarıklığını azaltır. 

Kimler mutlaka kullanmalı :
- 40 yaş üstü herkes tonik, serum ve krem olarak tüm seriyi
- 20 yaş üstü tonik ile birlikte

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları cildinize bir pompa kadar miktarı uygulayınız. En iyi sonuç için Klepsydra serisinin toniği ve kremiyle kullanılmalıdır. En az 6 ay düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Enmei kompleksi, Ölmez Çiçek ekstraktı, Niacinamide, İskandinav Yosunları Ekstraktı, Hyalüronik Asit, Allantoin, İkinci Cilt kompleksi.

 

Klepsydra Zarif Enmei Cilt Bakım Kremi

 

 

50 ml

 

Özellikler: Yaş almakta olan ciltleri en iyi hallerine getiren özellikli, lüks Klepsydra Zarif Enmei serisinin en son, krem aşamasıdır.  Cildinizi ipek gibi bir kozanın içine alıp sadece 28 günde yaşlanmanın çeşitli belirtilerini azaltacak bakım için serinin serumundan sonra kullanılır. Japonların yerçekimine direnen şifalı, ömür uzattığına inanılan Enmei'lerinin bitkisel kompleksini, Avrupa'nın yatıştırıcı Ölmez Çiçek ekstraktıyla ve Akdeniz'in Sakız Ağaçlarının reçinesiyle buluşturur. Mikroalg teknolojisiyle cildi nemlendirir, parlaklığını artırır. Cilt altı fibrilin ve kolajen bağ sentezini hızlandırıp, çoğaltarak dermal, epidermal kesişimin direncini artırır. Cilt üstündeki sarkma, kırışıklık ve çökmeleri gözle görülür şekilde azaltır. Çene konturunun görünümünü ciddi ölçüde keskinleştirir. Vegan İçeriklidir.

Etken maddelerinin klinik çalışmalarına göre :

28 günde cilt altı kolajen bağların hacmini %60, sayısını %150 artırır. Yerçekiminin cilde uyguladığı baskı sonrası oluşan sarkmaları %13 oranında toparlar. Gönüllü testlerinde 100% oranında cildi anında rahatlattığına dair geri bildirim alınmıştır. Cilt kızarıklığını azaltır. Katılımcıların ciltlerinin dermatolog incelemesine göre ciltleri ortalama %8 gençleşmiştir. 

Kimler mutlaka kullanmalı :
- 40 yaş üstü herkes tonik, serum ve krem olarak tüm seriyi
- 30 yaş üstü tonik ile birlikte gece kremi olarak

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları tüm yüzünüze, iki pompa miktarı kadar serumdan sonra uygulayınız. En iyi sonuç için Klepsydra serisinin toniği ve serumuyla kullanılmalıdır. En az 1 set düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Enmei kompleksi, Ölmez Çiçek ekstraktı, Damla Sakız Ekstraktı, İskandinav Yosunları Ekstraktı, Niacinamide, Hyalüronik Asit, Allantoin, İkinci Cilt kompleksi.

 

 

Yaş almakta olan ciltleri en iyi hallerine getiren özellikli, lüks Klepsydra Zarif Enmei serisinin tonik, serum ve bakım kreminden oluşan setidir. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR