< < Önceki Sayfaya Dön
ooOo mastica göz çevresi bakım serumu
ooOo mastica göz çevresi bakım serumu
ooOo mastica göz çevresi bakım serumu
ooOo mastica göz çevresi bakım serumu

ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

10 ML

Özellikleri: Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmaktan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri olmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır. Elastikiyetini yitirmiş ve sarkmaya meyilli ciltler için özel olarak geliştirilen ooOo Mastica göz çevresi bakım serumu, içeriğinde yer alan hodan tohumu ile ince göz çevresi derisindeki gevşemeyi toparlar, Frenk inciri yağı ile cildin nem dengesini düzenler, kuşburnu çekirdeği yağının etkisiyle yeni hücre oluşumunu destekler, gül ve frankincense (günlük) yağlarının desteği ile ise ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Seriye adını veren damla sakızı ekstraktı, incelen ve sarkmaya meyilli göz çevresi derisi üzerinde klotho ve foxo (gençlik proteinleri) üretimini tetikleyip hücresel aktiviteyi arttırırken cildin alt katmanı olan dermisin yoğunlaşarak sıkılaşmasını sağlar.

Kullanımı: Akşamları temizlenmiş göz çevresine uygulayınız. Düzenli kullanımda cildi nemlendirir. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

İçindekiler : Persea Gratissima Oil, Squalane, Borago Officinalis Seed Oil (Hodan Tohum Yağı), Opuntia Ficus-Indica Seed Oil (Frenk İnciri Yağı), Rosa Canina Seed Oil (Kuşburnu Yağı), Caprylic/Capric Triglyceride, Daucus Carota Sativa Seed Oil (Havuç Tohumu Yağı), Pistacia Lentiscus Gum (Sakız Ağacı Reçinesi), Boswellia Serrata Oil (Frankincense Yağı), Rosa Damascena Flower Oil (Gül Yağı)

 

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Gençlik proteinlerini tetikleyip sıkılaştıran, sarkmaları engelleyen damla sakızı ekstraktıyla güçlendirilmiş göz çevresi bakım serumu.

Kategori Menü