< < Önceki Sayfaya Dön
ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı

ooOo Mastica Göz Çevresi Bakım Serumu

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)

10 ML

 

Özellikleri: Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmaktan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri olmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır. Elastikiyetini yitirmiş ve sarkmaya meyilli ciltler için özel olarak geliştirilen ooOo Mastica göz çevresi bakım serumu, içeriğinde yer alan hodan tohumu ile ince göz çevresi derisindeki gevşemeyi toparlar, Frenk inciri yağı ile cildin nem dengesini düzenler, kuşburnu çekirdeği yağının etkisiyle yeni hücre oluşumunu destekler, gül ve frankincense (günlük) yağlarının desteği ile ise ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Seriye adını veren damla sakızı ekstraktı, incelen ve sarkmaya meyilli göz çevresi derisi üzerinde klotho ve foxo (gençlik proteinleri) üretimini tetikleyip hücresel aktiviteyi arttırırken cildin alt katmanı olan dermisin yoğunlaşarak sıkılaşmasını sağlar. Vegan İçeriklidir.

 

Kullanımı: Akşamları temizlenmiş göz çevresine uygulayınız. 

 

Kimler Kullanmalı: 

- Olgun göz çevreleri

- Göz çevresinde gevşek bir görünüm olanlar

- Yoğun kaz ayağı görünümlü göz çevreleri

- Yüz yogası yapanlar

 

Aktif İçerikler: Değerli yağlar (Avokado, Hodan, Frenk İnciri, Kuşburnu), Havuç Tohumu, Frankincense, Gül uçucu yağları, Sakız ağacı reçinesi ekstraktı

 

İçindekiler: Persea Gratissima Oil, Squalane, Borago Officinalis Seed Oil, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Rosa Canina Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Pistacia Lentiscus Gum, Boswellia Serrata Oil, Rosa Damascena Flower Oil

 

Birlikte önerilir: ooOo Mastica Cilt Bakım Yağı, Gua Sha, Yeşim taşlı roller

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Gençlik proteinlerini tetikleyip sıkılaştıran, sarkmaları engelleyen damla sakızı ekstraktıyla güçlendirilmiş göz çevresi bakım serumu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR