< < Önceki Sayfaya Dön
Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu (20 ML) - Simya Evi - Cilt Bakımı
Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu (20 ML) - Simya Evi - Cilt Bakımı
Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu (20 ML) - Simya Evi - Cilt Bakımı

Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu (20 ML)

Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)

20 ML

 

Özellikleri:

Hyalüronik asit son dönemlerde ön plana çıkan kozmetik ürünlerden birisi. Kozmetik markalarının da üzerinde çalıştığı bu ürüne, biz Simya Evi olarak doğal bir dokunuş sağladık. Su bazlı nemlendirici olarak kullanılabilen Hyalüronik asit ve kolajenli cilt bakım serumunun en başlıca özelliği; cildin su tutuşunu arttırması ve düzenli bir kullanım sonucunda cildinizi sıkılaştırması. Hyalüronik asit, kendi ağırlığının 1000 katı kadar suyu emer ve cilt yüzeyinde tutabilir. Aynı zamanda cilt yüzeyini incecik bir tabaka halinde kaplar ve cildin kendi neminin uçmasını da engeller. Kolajen ise, cildin ihtiyaç duyduğu yapı taşlarından birisi. Son dönemde karşımıza kolajen hapları, şaseleri ya da kolajen sağlaması için ilikli kemik suyu gibi kullanımlarına alternatif olarak doğal olarak üretilen hyalüronik asit ve kolajenli cilt bakım serumu, cildinizin ihtiyacını karşılayacak.

Pek çok cilt sorununun başlıca sebebi olarak karşımıza; cildin nem bariyerinin hasar görmesi ve susuz kalması çıkıyor. Cilt nemini kaybettiğinde sonucunda; cansızlık, matlık, sarkma, pullanma, elastikiyet kaybı, ince çizgi oluşumu gibi cilt problemleri gözükebilir. Cilt dokusu nemsiz kaldığında büzülüp buruşurken, cildimize yeterli gelecek bir cilt nemlendiricisi kullandığımızda da aksine dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Bu arzu ettiğimiz cilt tipini ise, cildin su nemini yakalayıp hapseden ve cildi yağlandırmadan nemlendiren serum sağlar. Hyalüronik asit ve yapısal proteinleri takviye ederek cilt bariyerini içeriden sağlamlaştıran küçük moleküler boyutlu hidrolize marin kolajen; esnek cilt yapısına sahip olup, cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Aynı zamanda ince çizgi oluşumunun önüne geçip, daha genç bir cilde sahip olmasını da sağlar.


Hyalüronik asit ve kolajen serumlarının faydaları içindeki etken madde oranlarıyla doğru orantılıdır ve bu ürünler kullanılırken üreticilerine mutlaka oran sorulmalıdır. Bizim ürünümüzün içinde %1.5 küçük ve %1 büyük molekül boyutlu hyalüronik asit ve %1 oranında hidrolize edilerek küçültülmüş molekül boylu marin kolajen bulunur. Marin kolajenimizin helal sertifikası ve ağır metal analizleri bulunmaktadır. 


Ürünün 50ml ekonomik boyu da bulunmaktadır.

 

Kimler Kullanabilir?

  • Nemli cilt yapısına sahip olmak isteyenler
  • Antiaging bakıma yeni başlayanlar
  • Cilt elastikiyetini artırmak isteyenler
  • Cildinde ince, nemsizlik kaynaklı çizgiler bulunanlar
  •  

Kullanımı:

Temizleyip, toniklediğiniz cildinize birkaç damla bakım serumunu eşit olarak dağıtın.

 

Aktif İçerikler:

Hyalüronik Asit, Hidrolize (molekül boyutu küçülmüş) Kolajen

 

İçindekiler:

Aqua, Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

 

Birlikte önerilir:

Papatya Hidrolatı, Gül Hidrolatı, Moist and Calm Cilt Bakım Toniği

 

 

GENEL UYARILAR

- Simya Evi ürünlerini kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

%2.5 küçük ve büyük moleküler boyutlu hyalüronik asit, %1 hidrolize kolajen içeren, su bazlı, nemlendirici ve sıkılaştırıcı cilt bakım serumu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR