Saç Bakım Maskesi
Saç Bakım Maskesi
Saç Bakım Maskesi
Saç Bakım Maskesi

Saç Bakım Maskesi

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)

175 ML

Özellikleri: İnsan vücudunun en büyük iki keratin dokusundan biri olan saçlarımız, aşırı ısı kullanımı, kimyasal temizleyiciler, güneş ve hava kirliliği gibi pek çok nedenden dolayı yıpranmaya müsaittir. Saçı ve saçlı deriyi nemlendirmeyi, saçları onarmayı ve güçlendirmeyi hedefleyen Saç Bakım Maskesi, formülünde yer alan taşıyıcı yağlar ile onarıcı bakım sunarken ylang ylang, niaouli ve sedir gibi esansiyel yağların etkisiyle saçtaki yıpranma etkisini azaltır. Saç Bakım Maskesinin bilinen en kuvvetli E vitamini olan Tocotrienol açısından zengin olmasını sağlayan Roucou yağı ise çok güçlü bir antioksidan olması ve saça nüfuz edip hücresel yenilenmeyi sağlaması nedeniyle saçların güçlenmesine, sağlıklı uzamasına, parlamasına ve kolay taranmasına yardımcı olur.

 

Kullanımı: Haftada 1 kez parmak uçlarınızla saç diplerine sürüp, en az 2 saat beklettikten sonra yıkayınız.

 

İçindekiler: Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı, Shea Yağı, Jojoba Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Ayçiçek Yağı, Caprylic/Capric Triglyceride (Hindistan Cevizi Sade Yağı), Ylang Ylang Uçucu Yağı, Niaouli Uçucu Yağı, Sedir Uçucu Yağı, Anşiot Tohumu Ekstraktı (Roucou Yağı), E vitamini.

 

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Zengin bitkisel içerikli, nemlendirici, onarıcı ve güçlendirici krem formunda sür, beklet, durula şeklinde kullanılan saç bakım maskesi.

Kategori Menü