nemlendirici cilt bakım yağı
nemlendirici cilt bakım yağı
nemlendirici cilt bakım yağı
nemlendirici cilt bakım yağı

Nemlendirici Cilt Bakım Yağı

Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)

150 ML

Özellikleri: Hava koşulları, ısıtma sistemleri, kimyasal içerikli temizleyiciler gibi pek çok neden vücut kuruluğuna sebebiyet verir ve kaşıntı, pullanma, dökülme gibi problemler açığa çıkar. Hassas vücut derisini nemlendirmek üzere geliştirilen Nemlendirici Bakım Yağı, formülünde yer alan tatlı badem yağı ve aynısafa yağı ile pullanmayı onarırken cilt sebumuna en yakın sabit yağ olan jojoba yağı nem bariyerini güçlendirir, lavanta, papatya ve ıtır yağları ise hassasiyeti gidererek cildi yatıştırır. Bebeklerin kullanımına uygundur.

 
Kullanımı: Az miktarda ürünü vücudunuzda nemlendirmek istediğiniz bölgeye masaj yaparak yediriniz. Daha etkili sonuç için Doğal Bebek Şampuanı ile birlikte kullanılması önerilir. 


İçindekiler: Tatlı Badem yağı, Aynısafa yağı, Jojoba yağı, Tıbbi Lavanta uçucu yağı, Tıbbi Papatya uçucu yağı, Itır uçucu yağı, E vitamini

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Her yaş için en saf yağlar kullanılarak formüle edilmiş, rahatlatıcı, nemlendirici vücut yağı. Masaj esnasında kullanılabilir.

Kategori Menü