< < Önceki Sayfaya Dön
Doğal Kastil Sabunu - Simya Evi - Vücut Bakımı
Doğal Kastil Sabunu - Simya Evi - Vücut Bakımı

Doğal Sıvı Kastil Sabunu - Itır Biberiye

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

250 ml

 

Özellikleri: Zeytinyağı ve diğer değerli yağların, İspanya'nın Castile bölgesinin geleneksel yöntemleriyle sabunlaştırılmasıyla oluşan sıvı kastil sabundur. Itır ve biberiye uçucu yağlarıyla kokulandırılmıştır. Alt notalardan incecik geleneksel kastil kokusu gelir. Cilt bariyerini zedelemeden temizleyen nazik bir sabundur, her cildin kullanımına uygundur. SLS, SLES, ALS, ALES, Cocamidopropyl Betaine içermez. Ürün konsantre üründür, sonradan sulandırılıp, xanthan gum, celulose gum gibi dolgu maddeleriyle kıvamlaştırılmamıştır.

 

Kimler mutlaka kullanmalı:

- Elleri sık sık sabunla buluşanlar,
- Sıvı el sabununa doğal alternatif arayanlar

Kullanımı: Avucunuza alacağınız bir miktar sıvı el sabununu elinizde ovuşturarak köpürtünüz ve bol su ile durulayınız. Cildinizi nazikçe temizler, canlandırır. 

 

İçindekiler: Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Potassium Castorate, Aqua, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol.

 

 

 

GENEL UYARILAR

 

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Zeytinyağı ve diğer değerli yağların, İspanya'nın Castile bölgesinin geleneksel yöntemleriyle sabunlaştırılmasıyla oluşan sıvı kastil sabundur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR