Doğal Deodorant - Simya Evi - Vücut Bakımı
Doğal Deodorant - Simya Evi - Vücut Bakımı
Doğal Deodorant - Simya Evi - Vücut Bakımı

Doğal Deodorant

Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)

50 ML

 

Özellikleri: Cildi tahriş etmeyen, kol altında kararmalara sebep olmayan, sadece uçucu yağlar ve bitkisel ekstraktlardan oluşan deodorantımız, kol altı gözeneklerini tıkamaz. Kadın, erkek, en genç ciltlere bile uygundur. Kalıcı olmayan, parfümünüze karışmayan çok hafif bir portakal/limon kokusu bulunur. Niaouli yağı ile ferahlık sağlamaktadır. Çok terleyenler ve gün içinde sık sık tekrarlamak istemeyenler güçlendirilmiş deodorantımı Deo+ ürünümüzü deneyebilirler. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı :

- Alüminyum ve alüminyum tuzu içermeyen deodorant kullanmak isteyenler

- İlk defa deodorantla tanışacak gençler

 

Kullanımı: Roll-on başlığı ile kol altına sürünüz, giyinmeden önce kurumasını bekleyiniz. Gün içinde ihtiyaç duydukça tekrarlayınız.

 

Aktif İçerikler: Mür Reçinesi Ekstraktı, Usnea Barbata (bir cins yosun) Ekstraktı, Cadı Fındığı Ekstraktı

 

İçindekiler: Aqua, Tapioca Starch, Propanediol, Commiphora Myrrha Resin Extract, Usnea Barbata Extract, Citrus Lemon Peel Oil, Glycerin, Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Melaleuca Quinquenervia Leaf Oil, Citric Acid.

 

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Terlemeyi engellemeyen, alüminyum içermeyen, ferah, narenciye kokulu, doğal içerikli etken maddelerle ter kokusunu engelleyen deodorant.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR