< < Önceki Sayfaya Dön
gözenekli ciltler için bakım toniği
gözenekli ciltler için bakım toniği
gözenekli ciltler için bakım toniği
gözenekli ciltler için bakım toniği

Gözenekli Ciltler için Bakım Toniği

50 ML

 

Özellikleri: Cildin ihtiyacı olan oksijeni sağlamakla yükümlü olan gözenekler aşırı sebum, makyaj kalıntısı, hava kirliliği gibi pek çok sebepten tıkanır ve böylelikle açık ve kapalı komedonlar, siyah nokta, cilt matlığı gibi problemler açığa çıkar. Temizlenmediği takdirde kirlerin gözenekleri genişletmesi sonucu ise özellikle T bölgesinde delikli bir görüntü oluşur. Gözenekleri temizleyip düzenli kullanımda görünümlerini gidermek üzere formüle edilen Gözenekli Ciltler İçin Bakım Toniği, içeriğinde yer alan tıbbi papatya hidrolatı ile nazik bir temizlik sağlarken servi ve ardıç uçucu yağlarının etkisiyle temizlenmiş gözenekleri büzer, palmarosa ve mersin yaprağı uçucu yağlarının yardımıyla ise ciltte oluşabilecek bakteriyel faaliyetlerin önüne geçer. 

Kullanımı: Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Akşamları makyajdan arındırılmış cilde cilt tipine uygun bakım serumundan önce pamuk yardımıyla uygulanır. Cildi kurutabileceği için mutlaka sonrasında nemlendirilmelidir. İçindeki palmarosa yağının etkisiyle kuru ciltlerden yanma yapabilir. Cilt nemlendirildikçe yanma azalacaktır. Başlarda haftada 2 gün başlanıp, cilt alıştıkça artırılabilir.

İçindekiler: Anthemis Nobilis Flower Water, Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Cymbopogon Martini Herb Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Tocopherol.

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Gözeneklerin içini temizleyen, sıkılaşmalarını sağlayan, yağlı ciltlerin cilt yağını dengeleyen, çift fazlı aromaterapik tonik.