< < Önceki Sayfaya Dön
Immortelle Cilt Bakım Seti - Simya Evi - Setler
Immortelle Cilt Bakım Seti - Simya Evi - Setler

Immortelle Cilt Bakım Seti

Fiyat : ₺1.200,00(KDV Dahil)

Özellikleri: Güneşin zararlı ışınları, genetik yatkınlık, hormonal değişimler gibi pek çok sebep ciltteki melanin maddesinin artmasına sebep olur ve bu durum cilt lekelerini beraberinde getirir.  Bunun yanı sıra zaman içerisinde yaş alma etkileri cilt üzerinde kendini ince kırışıklıklar, matlık ve cansızlık şeklinde gösterir. Hücresel onarımı destekleyen, ince çizgilerin önüne geçen, cilt tonunu eşitleyen, oksidatif stresin etkileriyle savaşan ve adını ana etken maddesi olan "Ölmez Çiçek” den alan İmmortelle, cildinizin pek çok ihtiyacını tek bir adımda karşılamak üzere geliştirilmiştir.
Formülünde maserasyon ve damıtma yöntemleriyle elde edilen iki farklı tür ölmez çiçek yağı bulunan İmmortelle, lekelerin giderilmesine yardımcı olup hücresel onarım sağlar. İçerikte yer alan kayısı çekirdeği yağı, çuha yağı ve aspir yağı gibi sabit yağlar derinlemesine nemlendirme ve ince çizgilerin görünümünü azaltma etkisi sunarken, ıtır uçucu yağının cilt yenileyici ve leke giderici özelliği ürünün daha etkili sonuç vermesini sağlar. Vegan İçeriklidir.

 

Immortelle Cilt Bakım Yağı:

 

20ml 

 
Kullanımı: Makyajdan arındırılmış ve temizlenmiş cilt üstüne her gece ihtiyacınız kadar, parmaklarınızla cildiniz masaj yaparak uygulayınız. 


İçindekiler:  Helichrysum Italicum Flower Oil, Oenothera Biennis Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Tocopherol

 

Immortelle Göz Çevresi Bakım Yağı: 

 

5 ml

 

Kullanımı: Akşamları, günlük cilt temizliği yapıldıktan sonra, göz çevresi, alın çatı, dudak kenarlarınıza parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız.


İçindekiler: Carthamus Tinctorius Seed Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Oenothera Biennis Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Helichrysum Italicum Flower Oil, Boswellia Serrata Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Tocopherol

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Yaşlanmanın gözlemlenebilir etkileriyle savaşan, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan, ölmez çiçekli, canlandırıcı cilt ve göz çevresi bakım yağıdan oluşan set.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR