Kaş Kirpik Bakım Yağı - Simya Evi - Cilt Bakımı
Kaş Kirpik Bakım Yağı - Simya Evi - Cilt Bakımı
Kaş Kirpik Bakım Yağı - Simya Evi - Cilt Bakımı

Kaş Kirpik Bakım Yağı

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)

10 ML

 

Özellikleri: Kaş ve kirpik kökleri yanlış ürün kullanımı, iyi temizlenemeyen makyaj artıkları, vitamin eksikliği ve hatalı epilasyon gibi pek çok nedenle dökülüp seyrekleşebilir. Zayıflayan kıl köklerini zengin yağ içeriğiyle güçlendirirken, bu yağların içerdiği A, D,K vitaminleriyle de destekler. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı:

- Gür kaşlara sahip olmak isteyenler

- Daha uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler

 

Kullanımı: Haftada iki kere kaşlarınızın dibine, kirpiklerinizin ise ucuna bir kulak çubuğu yardımıyla sürünüz. Göze kaçması durumunda yanma yapabilir, böyle bir durumda bol suyla durulayınız.


Aktif İçerikler: Tamanu Fındığı yağı, Avokado yağı, Jojoba yağı, Ylang Ylang uçucu yağı, Tıbbi Nane uçucu yağı, Sedir uçucu yağı, Palmarosa uçucu yağı, E vitamini

 

İçindekiler: Prunus Amygdalus Dulcis Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Calophyllum Tacamahaca Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Cymbopogon Martinii Oil, Mentha Piperita Oil

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 


Düzenli kullanımda kaş ve kirpikleri güçlendiren, uzatan 9 güçlü yağ ve E vitamini ile formüle edilmiş kolay kullanımlı bakım yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR