< < Önceki Sayfaya Dön
Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Seti - Simya Evi - Setler
Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Seti - Simya Evi - Setler

Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Seti

Fiyat : ₺1.200,00(KDV Dahil)

Özellikleri: Leke tedavisibe bir yerden başlamak lazım cilt bakımına artık diyorsanız bu konuda etkili içeriği ile setimiz tam size göre.

 

 

Leukos Lekeli Ciltler İçin Tonik

 

50 ml

 

Özellikler: Başta genetik yatkınlık olmak üzere hormonlar, gebelik, yanlış kimyasal kullanımı, yaş alma, güneş ışınları gibi pek çok sebep ciltteki melanin maddesinin artmasına sebep olur ve "cilt lekesi" olarak renk koyulaşmaları meydana gelir. Leukos Lekeli Ciltler İçin Tonik, içerdiği B3 vitamininin etkisiyle lekelerin giderilmesi hedeflenirken kum zambağı ekstratı sayesinde cilt aydınlanır ve lekelerin hem boyutları küçülür hem de renklerinin açılır. Gizli silahımız alpha arbutin ile güçlendirilen formülünde yer alan İngiliz papatyası ekstratı lekeye sebep olan melanin mekanizması sentezini yavaşlatıp yeni leke oluşumunu engellerken yabani iğde yağı, Itır uçucu yağı, havuç tohumu yağı gibi aromaterapik yağlar ise hücre dnası üzerinde onarım etkisi sunarak cildin leke hafızasının silinmesi üzerinde rol oynar. Etken maddesinin klinik çalışmalarına göre 85 günde leke boyutunda %50 küçülme ve leke renginde %50 açılma gözlemlenmiştir. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler kullanmalı :
- Cildinde bölgesel lekesi olanlar,
- Güneş lekesi olanlar,
- Hormonal lekeleri olanlar 

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları bir pamuk yardımıyla cildinize uygulayınız. Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Serumu ile birlikte kullanınız. En az 6 ay düzenli kullanınız. Daha hızlı sonuç almak ve sonuç alırken geriye dönme yaşamamak için mutlaka her gün güneş koruyucu kullanınız. Göz çevresine uygulamayınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Niacinamide, Arbutin, İngiliz Papatyası Ekstraktı, Kum Zambağı Ekstraktı, Ölmez Çiçek Ekstraktı.

 

İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Glycerin, Bellis Perennis Flower Extract, Alpha-Arbutin, Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Pancratium Maritimum Extract, Helichrysum Italicum Extract, Citric Acid

 

 

Leukos Leke Serumu

 

20 ML

 

Özellikler: Başta genetik yatkınlık olmak üzere hormonlar, gebelik, yanlış kimyasal kullanımı, yaş alma, güneş ışınları gibi pek çok sebep ciltteki melanin maddesinin artmasına sebep olur ve "cilt lekesi" olarak renk koyulaşmaları meydana gelir. Leukos Leke Serumu, içerdiği B3 vitamininin etkisiyle lekelerin giderilmesi hedeflenirken kum zambağı ekstraktı sayesinde cilt aydınlanır ve lekelerin hem boyutları küçülür hem de renklerinin açılır. Formülünde yer alan İngiliz papatyası ekstraktı lekeye sebep olan melanin mekanizması sentezini yavaşlatıp yeni leke oluşumunu engellerken yabani iğde yağı, Itır uçucu yağı, havuç tohumu yağı gibi aromaterapik yağlar ise hücre dnası üzerinde onarım etkisi sunarak cildin leke hafızasının silinmesi üzerinde rol oynar. Etken maddesinin klinik çalışmalarına göre 85 günde leke boyutunda %50 küçülme ve leke renginde %50 açılma gözlemlenmiştir. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler kullanmalı :
- Cildinde bölgesel lekesi olanlar,
- Güneş lekesi olanlar,
- Hormonal lekeleri olanlar

 

Kullanımı: Sabahları ve akşamları temizlenmiş ciltte lekelerin üstüne ince bir kat olarak uygulayınız. Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Toniği ile birlikte kullanınız. En az 6 ay düzenli kullanınız. Daha hızlı sonuç almak ve sonuç alırken geriye dönme yaşamamak için mutlaka her gün güneş koruyucu kullanınız. Göz çevresine uygulamayınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

 

Aktif İçerikler: Yabani İğde Yağı, İngiliz Papatyası Ekstraktı, Kum Zambağı Ekstraktı, Niacinamide, Itır Çiçeği Uçucu Yağı, Havuç Tohumu Uçucu Yağı

 

İçindekiler: Aqua, Hippophae Rhamnaoides Fruit Oil, Bellis Perennis Flower Extract, Niacinamide, Lactobacillus Ferment, Glycerin, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Lactobacillus, Cocos Nucifera Fruit Extract, Pancratium Maritimum Extract

 

Birlikte Önerilir: Leukos Lekeli Ciltler için Bakım Toniği, Leukos Lekeli Ciltler için Güneş Koruma Kremi

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR