okula dönüş seti
okula dönüş seti

Okula Dönüş Seti

Ziller yeniden çalmaya, o tatlı telaş evlerde hissedilmeye başladı. Okulların açılması şerefine Simya Evi'nin en sevilen ve en ihtiyaç duyulan ürünlerin mini boyları bir set hazırladık. Her an elinizin altında, çantanızda bir arada olsunlar diye şık minik çantasıyla birlikte sunuyoruz. 

 

get off vücut spreyi

20 ML

Özellikleri: Cildi kokulandırır. Hafif çiçeksi, otumsu bir kokusu vardır. Bu koku bizlerin çok seveceği ama sinek ve böceklerin hiç hoşlanmadığı bir koku olduğundan onları uzak tutar. 

Kullanımı: İçinden çıkan spreyi ile teninize spreyleyiniz.

İçindekiler: Lavanta Hidrolatı, Palmarosa Uçucu Yağı, Limon Uçucu Yağı, Niaouli Uçucu Yağı, Citronella Uçucu Yağı, Tıbbi Lavanta Uçucu Yağı

 

eau de cologne (ıtır-limon)

20 ML

Özellikleri: Itır ve limonun eşsiz kokularıyla ferahlık ve canlılık verir. Yüksek alkolü sayesinde ciltte ve yüzeylerde dezenfeksiyon sağlar. 

Kullanımı: Avucunuza dökerek kullanınız. Gözle temasından kaçınınız, göze gelmesi durumunda bol suyla yıkayınız. 

İçindekiler: Alcohol, Aqua, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Limonum Peel Oil

 

buhurdan karışımı (focus)

5 ML

Özellikleri: Ortam kokulandırmak için kullanılabilecek doğal bir alternatiftir. Odaklanmaya yardımcı olan bir kokusu vardır.

Kullanımı: Buhurdan veya hava yayıcıda kullanınız. Oda spreyi olarak kullanmak isterseniz 100 ml suya 20 damla damlatıp püskürtünüz. 8 yaşından küçük çocukların olduğu ortamlarda çocuklar varken kullanılmamalıdır. 1 saat sonra odaya girebilirler.

İçindekiler: Bergamut Uçucu, Yağı, Frankincense Uçucu Yağı, Nioli Uçucu Yağı.

 

sıvı el sabunu

20 ml

Özellikleri: Prebiyotikler ile dengelenmiş, cilt bariyerini zedelemeden temizleyen nazik el sabunumuz her cildin kullanımına uygundur.

Kullanımı: Avucunuza alacağınız bir miktar sabunu ıslak ellerinize uygulayınız. Su ile durulayınız. Cildinizi nazikçe temizler, canlandırır. 

İçindekiler: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Fructooligosaccharides, Beta Vulgaris Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Carrageenan, Maris Sal, Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citric Acid

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

El sabunu, kolonya, get off sprey, focus buhurdan karışımından oluşan, her okul çantasında bulunması gereken set.