Phragma 5S Expert Set - Simya Evi - Cilt Bakımı
Phragma 5S Expert Set - Simya Evi - Cilt Bakımı

Phragma 5S Expert Set

Fiyat : ₺4.000,00(KDV Dahil)

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin tonik, krem ve tüm serumlarından oluşan kapsamlı setidir.

Set içinde serinin toniği, kremi, hyalüronik asit serumu, c vitamini serumu, niyasinamid serumu, bitkisel retinollü serumu bulunur. 

 
Nörokozmetik alanında devrim yaratan teknolojik hammaddesiyle, cilde kendisini tat alma reseptörlerini uyararak tamir etme komutunu vererek cilt bariyerinin hızlıca onarılmasına yardımcı olur. Prebiyotikler, cilt yumuşatıcılar, epidermal hyalüron tetikleyicileri, mikro algler, ölmez çiçek ekstraktı ve çift molekül boylu hyalüronik asit ve ikinci cilt kompleksi desteğiyle yoğun bir kremdir, tonik ve çeşitli serumlardan oluşur. Etken maddelerinin çalışmalarına göre 7. günde cildin %12 yenilenmesini sağlar, 28 günde %38 daha yumuşak, %74 daha parlak,%80 daha tazelenmiş bir cilt yaratır. 

Cildimizin üstünde tat alma duyusu bulunduğunu biliyor muydunuz? Peki ya cildimizin bir sesi olduğunu? Yapılan çalışmalar şunu gösteriyor, cildimiz kekremsi tad içeren kozmetiklerin tadını aldığında yüzünü buruşturuyor, kendini savunuyor. Ve cilt, ne kadar tırızlanırsa, o kadar gürültücü oluyor, cilt yumuşadığında şarkısının bir ahengi oluyor.

Bu serimiz cildimizin 5 duyusuna hitap ediyor. Hem duyu reseptörlerine güzel bir tat veriyor, bariyeri düzeltiyor, pürüzsüzleşiyor, şarkısı sakinleşsin, dokusu yumuşacık olsun, canlı görünsün ve sadece ama sadece kendisi gibi koksun.

Phragma 5S serisi genç, yaşlı, herkes için farklı cilt bakım içeriklerini tek bir seride, döngüsel olarak kullanmak için tasarlandı. Hyalüronik asit serumu, C vitamini, Bitkisel çift retinolü, Niacinamide’i. Bu serumlar isimlerini ana etken maddelerinden alsalar da, içeriklerinin ayırdedici özellikleri yine gizli, yine Simya Evi!

 

Kimler mutlaka kullanmalı: 
- Çok kuru ciltler
- Pürüzlü ciltler
- Pullanan, döküntülü ciltler
- Olgun ve yaşlı görünen ciltler
- Bariyeri sağlamlaşmaya ihtiyaç duyan ciltler
- Çok kuru şehirlerde yaşayanlar

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları bir pamuğa sadece iki fıs yaparak cildinize uygulayınız. Pamuk kullanmayı sevmeyenler yüzlerine fısfıslayarak ve elleriyle dağıtarak da kullanabilirler. Tonikten sonra bir damla istediğiniz serumunu cildinize yayınız, bir kaç dakika bekledikten sonra, iki pompa miktarı kadar kremi cildinize uygulayınız. En az 1 set düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin tonik, krem ve tüm serumlarından oluşan kapsamlı setidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR