< < Önceki Sayfaya Dön
Phragma 5S Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
Phragma 5S Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
Phragma 5S Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı

Phragma 5S Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

20 ml

 

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin Hyalüronik Asitli Cilt Bakım Serumudur. Diğer hyalüronik asit ve kolajenli cilt bakım serumumuzdan farkı losyon kıvamında olması, Phragma 5S ana etken maddesinin yanı sıra yoğun nemlendirici deniz börülcesi ekstraktı içermesidir.

 
Nörokozmetik alanında devrim yaratan teknolojik hammaddesiyle, cilde, kendisini, tat alma reseptörlerini uyararak tamir etme komutunu vererek cilt bariyerinin hızlıca onarılmasına yardımcı olur. Çift molekül boylu hyalüronik asit, epidermal hyalüron tetikleyicileri, mikro algler ve deniz börülcesi ekstraktı desteğiyle çok fonksiyonlu bir serumdur. Etken maddelerinin çalışmalarına göre 7. günde cildin %12 yenilenmesini sağlar, 28 günde %38 daha yumuşak, %74 daha parlak,%80 daha tazelenmiş bir cilt yaratır, cilt kuruluğu %27 azalır, nemlenme %35 artar. 

Cildimizin üstünde tat alma duyusu bulunduğunu biliyor muydunuz? Peki ya cildimizin bir sesi olduğunu? Yapılan çalışmalar şunu gösteriyor, cildimiz kekremsi tad içeren kozmetiklerin tadını aldığında yüzünü buruşturuyor, kendini savunuyor. Ve cilt, ne kadar tırızlanırsa, o kadar gürültücü oluyor, cilt yumuşadığında şarkısının bir ahengi oluyor.

Bu serimiz cildimizin 5 duyusuna hitap ediyor. Hem duyu reseptörlerine güzel bir tat veriyor, bariyeri düzeltiyor, pürüzsüzleşiyor, şarkısı sakinleşsin, dokusu yumuşacık olsun, canlı görünsün ve sadece ama sadece kendisi gibi koksun.

Phragma 5S serisi genç, yaşlı, herkes için farklı cilt bakım içeriklerini tek bir seride, döngüsel olarak kullanmak için tasarlandı. Hyalüronik asit serumu, C vitamini, Bitkisel çift retinolü, Niacinamide’i. Bu serumlar isimlerini ana etken maddelerinden alsalar da, içeriklerinin ayırdedici özellikleri yine gizli, yine Simya Evi!

 

Kimler mutlaka kullanmalı: 
- Çok kuru ciltler
- Pürüzlü ciltler
- Pullanan, döküntülü ciltler
- Olgun ve yaşlı görünen ciltler
- Bariyeri sağlamlaşmaya ihtiyaç duyan ciltler
- Çok kuru şehirlerde yaşayanlar

 

Kullanımı: Dönüşümlü serum kullanımınıza göre, rutininizin istediğiniz bir anında tüm yüzünüze 1 büyük damla uygulayınız.  Aynı gün serinin serumlarından yalnızca birini kullanınız. En iyi sonuç için Phragma 5S serisinin toniği, serumları ve kremiyle kullanılmalıdır. En az 3 ay düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Marie Menard Elma kompleksi, Deniz börülcesi ekstraktı, Çift moleküllü hyalüronik asit, epidermal hyalüron tetikleyici etken madde.

 

İçindekiler: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Lactobacillus/Radish Root Ferment Extract Filtrate, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Carrageenan, Maris Sal, Pyrus Malus Fruit Extract, Salicornia Herbacea  Extract, Lactic Acid

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin skin cycling serumlarından hyalüronik asit serumudur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR