< < Önceki Sayfaya Dön
Phragma 5S Skin Cycling Cilt Bakım Toniği - Simya Evi - Cilt Bakımı
Phragma 5S Skin Cycling Cilt Bakım Toniği - Simya Evi - Cilt Bakımı
Phragma 5S Skin Cycling Cilt Bakım Toniği - Simya Evi - Cilt Bakımı

Phragma 5S Skin Cycling Cilt Bakım Toniği

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

50ml

 

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin tonik adımıdır.
 
Nörokozmetik alanında devrim yaratan teknolojik hammaddesiyle, cilde kendisini tat alma reseptörlerini uyararak tamir etme komutunu vererek cilt bariyerinin hızlıca onarılmasına yardımcı olur. Prebiyotikler, cilt yumuşatıcılar, epidermal hyalüron tetikleyicileri,mikro algler ve çift molekül boylu hyalüronik asit desteğiyle çok fonksiyonlu bir toniktir. Etken maddelerinin çalışmalarına göre 7. günde cildin %12 yenilenmesini sağlar, 28 günde %38 daha yumuşak, %74 daha parlak,%80 daha tazelenmiş bir cilt yaratır. 

Cildimizin üstünde tat alma duyusu bulunduğunu biliyor muydunuz? Peki ya cildimizin bir sesi olduğunu? Yapılan çalışmalar şunu gösteriyor, cildimiz kekremsi tad içeren kozmetiklerin tadını aldığında yüzünü buruşturuyor, kendini savunuyor. Ve cilt, ne kadar tırızlanırsa, o kadar gürültücü oluyor, cilt yumuşadığında şarkısının bir ahengi oluyor.

Bu serimiz cildimizin 5 duyusuna hitap ediyor. Hem duyu reseptörlerine güzel bir tat veriyor, bariyeri düzeltiyor, pürüzsüzleşiyor, şarkısı sakinleşsin, dokusu yumuşacık olsun, canlı görünsün ve sadece ama sadece kendisi gibi koksun.

Phragma 5S serisi genç, yaşlı, herkes için farklı cilt bakım içeriklerini tek bir seride, döngüsel olarak kullanmak için tasarlandı. Hyalüronik asit serumu, C vitamini, Bitkisel çift retinolü, Niacinamide’i. Bu serumlar isimlerini ana etken maddelerinden alsalar da, içeriklerinin ayırdedici özellikleri yine gizli, yine Simya Evi!

 

Kimler mutlaka kullanmalı: 
- Çok kuru ciltler
- Pürüzlü ciltler
- Pullanan, döküntülü ciltler
- Olgun ve yaşlı görünen ciltler
- Bariyeri sağlamlaşmaya ihtiyaç duyan ciltler
- Çok kuru şehirlerde yaşayanlar

 

Kullanımı: Sabah ve akşamları bir pamuğa sadece iki fıs yaparak cildinize uygulayınız. Pamuk kullanmayı sevmeyenler yüzlerine fısfıslayarak ve elleriyle dağıtarak da kullanabilirler. En iyi sonuç için Phragma 5S serisinin serumları ve kremiyle kullanılmalıdır. En az 3 ay düzenli kullanınız. Göze kaçması halinde bol suyla durulayınız. Kendi ambalajında, güneş görmeyen yerde saklayınız.

 

Aktif İçerikler: Marie Menard Elma kompleksi, Provitamin B5, Mikro şekerler, Prebiyotikler, Niacinamide, İskandinav yosunları ekstraktı, Hyalüronik Asit, Allantoin.

 

İçindekiler: Aqua, Propanediol, Niacinamide, Panthenol, Fructooligosaccharides, Beta Vulgaris Root Extract, Lactobacillus/Radish Root Ferment Extract Filtrate, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Sodium Carrageenan, Maris Sal, Pyrus Malus Fruit Extract.

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Olgun, Pürüzlü, Pullanan, Sert dokulu ciltler için geliştirilen Phragma 5S serisinin tonik adımıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR