< < Önceki Sayfaya Dön
sparkles göz çevresi serumu
sparkles göz çevresi serumu
sparkles göz çevresi serumu
sparkles göz çevresi serumu

Sparkles Göz Çevresi Serumu

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)

10 ML

 

Özellikleri: Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmaktan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri bulunmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır. Yağ butonuna yatkın ciltler için özel olarak üretilen su bazlı Sparkles Göz Çevresi Serumu, düzenli kullanımda başlıca göz çevresi endişeleri olan morluk, kırışıklık, torbalanma ve sarkmalar üzerinde etki eder. Formülünde yer alan kırmızı yosun özleri cildin kendi hyalüronik asit ve seramidlerini üreterek nem ve dolgunluk kazanmasını sağlarken; fare kulağı çiçeği ekstraktı etkisiyle lenfatik drenajı hızlandırarak koyu renk görüntüsünü yok eder, Kuzey Kutbu'nda yetişen mikro yosunların etkisiyle cildi çevresel faktörlerden koruyup, sarkmaların önüne geçer, kum zambağı özü yardımıyla aydınlık bir göz çevresi oluşumunu destekler ve Niacinamide'in etkisiyle ciltteki serbest yağ asidi ve seramid oranını arttırır. Çok kuru göz çevreleri immortelle göz çevresi bakım yağı ile dönüşümlü olarak kullanabilir.


Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayın ve roll on başlık yardımıyla göz çevrenize uygulayarak yüzük parmağınızla nazikçe yedirin. Su bazlı olduğundan makyaj altına uygulamaya uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması önerilir. 


İçindekiler: Aqua (Deionize su), Hieracium Pilosella (Farekulağı Çiçeği) Extract, Bellis Perennis Flower (İngiliz Papatyası) Extract, Niacinamide, Pancratimum Maritimum (Kum Zambağı) Extract, Hydrolyzed Algin, Maris Aqua (Deniz Suyu), Sodium Carrageenan, Maris Sal (Deniz Tuzu), Sucrose, Glycerin, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid.

 

 

Sepetinizi 400TL’ye tamamlayıp ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Aydınlatıcı ve ödem giderici etkiye sahip, her yaşta sabah, akşam kullanılabilen, hafif yapılı jel formunda göz çevresi serumu.

Kategori Menü