< < Önceki Sayfaya Dön
Sparkles Göz Çevresi Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
Sparkles Göz Çevresi Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı
Sparkles Göz Çevresi Serumu - Simya Evi - Cilt Bakımı

Sparkles Göz Çevresi Serumu

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)

10 ML

 

Özellikleri: Göz çevresi derisi vücudun diğer bölgelerinden çok daha ince ve hassastır ve göz kırpmaktan duyguları ifade etmek için yapılan mimiklere kadar gün boyu oldukça hareketli kaldığı için ince çizgilerin oluşmasına, cildin doğal nemlendiricisi olan yağ bezleri bulunmadığından ise kuruluğa oldukça yatkındır. Yağ butonuna yatkın ciltler için özel olarak üretilen su bazlı Sparkles Göz Çevresi Serumu, düzenli kullanımda başlıca göz çevresi endişeleri olan morluk, kırışıklık, torbalanma ve sarkmalar üzerinde etki eder. Formülünde yer alan kırmızı yosun özleri cildin kendi hyalüronik asit ve seramidlerini üreterek nem ve dolgunluk kazanmasını sağlarken; fare kulağı çiçeği ekstraktı etkisiyle lenfatik drenajı hızlandırarak koyu renk görüntüsünü yok eder, Kuzey Kutbu'nda yetişen mikro yosunların etkisiyle cildi çevresel faktörlerden koruyup, sarkmaların önüne geçer, kum zambağı özü yardımıyla aydınlık bir göz çevresi oluşumunu destekler ve Niacinamide'in etkisiyle ciltteki serbest yağ asidi ve seramid oranını arttırır. Çok kuru göz çevreleri immortelle göz çevresi bakım yağı ile dönüşümlü olarak kullanabilir. Vegan İçeriklidir.

 

Kimler Kullanmalı:

- Genç göz çevreleri

- İlk defa göz çevresi ürünü kullanacaklar

- Göz çevresinde morluk ve torbalanmalar olanlar

- Kolay kullanılan bir ürün kullanmak isteyenler


Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayın ve roll on başlık yardımıyla göz çevrenize uygulayarak yüzük parmağınızla nazikçe yedirin. Su bazlı olduğundan makyaj altına uygulamaya uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması önerilir. 

 

Aktif İçerikler: Farekulağı Çiçeği Ekstraktı, İngiliz Papatyası Ekstraktı, Kum Zambağı Ekstraktı, Niacinamide, Oligofurcelleran (Mikroalg)


İçindekiler: Aqua, Hieracium Pilosella Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Niacinamide, Pancratimum Maritimum Extract, Hydrolyzed Algin, Maris Aqua, Sodium Carrageenan, Maris Sal, Sucrose, Glycerin, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid.

 

Birlikte Önerilir: Hyalüronik asit ve Kolajen Serumu

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Aydınlatıcı ve ödem giderici etkiye sahip, her yaşta sabah, akşam kullanılabilen, hafif yapılı jel formunda göz çevresi serumu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR