Tıbbi Lavanta Hidrolatı - Simya Evi - Çiçek Suları
Tıbbi Lavanta Hidrolatı - Simya Evi - Çiçek Suları

Tıbbi Lavanta Hidrolatı

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

100 ML

 

 

 

Özellikleri: Lavandula Angustifolia cinsi tıbbi lavanta yağının buhar distilasyonu sonrasında yağın altında kalan birinci maya suyudur. Gerçek Lavanta olarak da bilinen bu lavanta tipi, yüksek terapötik özellikleri nedeniyle aromaterapistler tarafından özellikle tercih edilir. Bitkinin cildi rahatlatıcı, sakinleştirici, yatıştırıcı özellikleri mevcuttur. Cilt kızarıklıklarını azaltır, serbest radikallere karşı korur. Tüm bunların yanında saçlar için de güçlendirici ve besleyici etkisi mevcuttur. Tatlı, çiçeksi bir koku skalası vardır.

 

 

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Ürünü cildinize direkt spreyleyerek ya da bir pamuk yardımıyla sürerek kullanabilirsiniz. Cildi temizler, kokulandırır ve ferahlatır. 

 

İçindekiler: Lavandula Angustifolia Flower Water

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

- Kendi ambalajında, güneş görmeyen Yerde saklayınız. 

 

 

Angustifolia cinsi lavanta bitkisinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş birinci maya suyudur. İçinde doğal olarak bitkinin suda çözünebilir ekstraktlarıyla, uçucu yağı bulunur. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR