volkanik ponza taşı
volkanik ponza taşı
volkanik ponza taşı

volkanik ponza taşı

Fiyat : 45,00 TRY(KDV Dahil)

Özellikler: Doğal hızlıca soğumuş lavlardan üretilir. Vegan ve sürdürülebilirdir. Düzenli kullanımda topuklarda oluşan kurumayı önler. 

 

Kullanımı: Cildinizi ıslatırken volkanik ponza taşını da ılık suya batırın. Islak bir ponza taşı cildinizde kolayca kayacak ve tahriş riskini azaltacaktır. Kuru cilde uygulanmamalıdır. Volkanik ponza taşını ılık sudan çıkarın ve hafifçe bastırarak dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. Cildinize iki veya üç dakika bu şekilde masaj yapın. Cildiniz hassaslaşmaya veya ağrımaya başlarsa, fazla bastırdığınız anlamına gelir. Uygulamayı durdurun. Taşın yüzeyini temiz tutmak için her kullanımdan sonra durulayın. Cildin yumuşaklığını ve esnekliğini korumak için bu işlemi haftada birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Sonrasında Çatlak topuk bakım merheminizi sürüp, pamuklu bakım çorabınızı giyip evde spa keyfi yaşayabilirsiniz. 

 

Sepetinizi 300TL’ye tamamlayip ucretsiz kargo firsatindan yararlanabilirsiniz. Urunlerimizle ilgili aninda destek almak icin @simya_evi (tıklayınız) instagram hesabimiza mesaj atabilirsiniz.

Kategori Menü