Bergamut Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Bergamut Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Bergamut Uçucu Yağı

5 ML

 

Özellikleri: Bergamut meyvesi kabuğunun ecuelle a piquer (sıkım) yöntemiyle elde edilmiş uçucu yağıdır. Akneye meyilli, yağlı ciltlerin temizlenmesinde oldukça etkilidir. Aromaterapide ferahlatıcı, tazeleyici, rahatlatıcı bir etki alanı oluşturmaya yönelik kullanılmaktadır. Saç ve vücut bakımında da kullanılmaktadır. Sıcak, tatlı, baharatlı ve üst notalarda bir koku aralığına sahiptir. Sevgiyi etkileyen “Kalp Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir. Güneş hassasiyetini artırdığı için cilt üzerinde gündüz kullanılması önerilmemektedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil (Bergamut Kabuğu Yağı), Limonene*, Linalool*, Alpha-Terpinene*, Gamma-Terpinene

* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.

- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

Bergamut meyvesinin kabuklarının ecuelle a piquer metoduyla elde edilmiş, sıcak, narenciye kokulu, doğal tağşiş edilmemiş uçucu yağı. Bergaptensizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR