Frankincense Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Frankincense Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Frankincense Uçucu Yağı

5 ML

 

Frankincense (Sığla)

 

Özellikler: Akgünlük (Frankincense) sakızının buhar distilasyonu yöntemiyle damıtılmasından elde edilmiş uçucu yağıdır. Doğal olarak, kendiliğinden sahip olduğu yağ asitleri ve antioksidan özelliği ile yaşlanma karşıtı olarak kullanılır. Kadim zamanlardan beri kullanılan bu yağın kokusu odunsu, baharatlı ve tatlıdır. Spiritüel kullanıma uygun olup; evrensel iletişimi etkileyen, “Taç Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı bir özelliktedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak ya da krem ve yağlarınıza karıştırarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Boswellia Carterii Oil (Frankincense Yağı), Alpha-Pinene*, Limonene*
* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

 

 

Akgünlük ağacının sakızının buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, balsamik, sıcak, odunsu bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR