Itır Çiçeği Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Itır Çiçeği Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Itır Çiçeği Uçucu Yağı

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)

5 ML

 

Özellikleri: Itır çiçeğinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş saf uçucu yağıdır. Sardunya yağı olarak da bilinir. Aromaterapide rahatlatıcı, dengeleyici, arındırıcı bir etki alanı oluşturmaya yönelik kullanılmaktadır. Kadim zamanlardan beri cilt bakımında kullanılagelmektedir. Sebum dengeleyici ve gözenek sıkılaştırıcı olarak da kullanılmaktadır. Şampuan ve saç kremine eklenerek, saç bakımına da destek olmaktadır. Antioksidan özelliği de vardır. Çiçeksi, parlak, naneli orta-üst notalarda bir koku aralığına sahiptir. Yaratıcılığı etkileyen “Sakral Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Pelargonium Graveolens Oil

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.

- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.. 

 

Itır, Sardunya bitkisinin çiçekleri ve yapraklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, çiçeksi ve ferah bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR