Misk Adaçayı Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Misk Adaçayı Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Misk Adaçayı Uçucu Yağı

5 ML

 

Özellikleri: Misk adaçayı bitkisinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş uçucu yağıdır.

 

Antioksidan özelliği yoğun olan bu uçucu yağ, cilt bakımında ve saçlarda antiaging özelliği ile sık tercih edilir. Cildin sebum dengesini sağlamaya da yardımcı olur. Ortaçağ’dan beri bilinen ve kullanılagelen bir yağ çeşididir. Aromaterapide rahatlatıcı bir etki alanı oluşturmaya yönelik kullanılmaktadır. Sezgileri etkileyen “Üçüncü Göz Çakrası”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir. Meyveli ve çiçeksi aynı zamanda otsu, orta notalarda bir koku aralığına sahiptir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Salvia Sclarea Oil (Misk Adaçayı Yağı), Linalool*, Geraniol*
* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Misk Adaçayı bitkisinin yapraklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, balsamik, ferah bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR