Niaouli Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Niaouli Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Niaouli Uçucu Yağı

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

5 ML

 

Özellikler: Niaouli bitkisinin yapraklarının buhar yöntemiyle damıtılmasından elde edilmiş uçucu yağıdır. Çay ağacı ile aynı familyadan olan bitkiden elde edilmektedir. Şeffaf renkli ve ince kıvamlıdır. Topraksı, odunsu, keskin, orta notalarda bir koku aralığına sahiptir. Yağlı veya akneye meyilli ciltler için uygundur.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Melaleuca Quinquenervia Leaf Oil (Niaouli Yağı), Alpha-Pinene*, Limonene*
* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Melaleuca Viridiflora ağacının yapraklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, delici ve ferah bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR