< < Önceki Sayfaya Dön
Paçuli Yaprağı Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Paçuli Yaprağı Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Paçuli Yaprağı Uçucu Yağı

5 ML

 

Özellikleri: Paçuli bitkisinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş saf uçucu yağıdır. Tefarik yağı olarak da bilinir. Nane ailesinin bir üyesidir. Güçlü bir notaya sahiptir. Aromaterapide rahatlatıcı, dengeleyici bir etki alanı oluşturmaya yönelik kullanılmaktadır. Cilt bakımında özellikle kırışıklıklar için kullanılmaktadır. Odunsu, tatlı, baharatlı, alt notalarda bir koku aralığına sahiptir. Güvenlik hissini etkileyen “Kök Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Pogostemon Cablin Leaf Oil

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.

- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.. 

 

 

Paçuli bitkisinin yapraklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, balsamik, sıcak bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR