Portakal Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Portakal Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Portakal Uçucu Yağı

5 ML

 

Özellikleri: Portakal meyvesi kabuğunun ecuelle a piquer (sıkım) yöntemiyle elde edilmiş uçucu yağıdır. Canlı, taze, üst notalarda bir koku aralığı vardır. Akneye meyilli, yağlı ciltler için uygundur. İçeriğinde doğal olarak barınan C vitamini ile saç bakımını da destekler. Yaratıcılığı etkileyen “Sakral Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir. Güneş hassasiyetini artırdığı için cilt üzerinde tercihen akşam kullanımı; gündüz kullanılacaksa da sonrasında mutlaka güneş koruyucu ile desteklenmesi önerilir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (Portakal Kabuğu Yağı), Limonene*

* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.

- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Portakal meyvesinin kabuklarının ecuelle a piquer metoduyla elde edilmiş, sıcak, narenciye kokulu, doğal tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR