Sedir Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Sedir Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Sedir Uçucu Yağı

Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)

5 ML

 

Özellikler: Atlantik sediri cinsi sedir ağacının kabuklarının ve odunsu kısmının buhar yöntemiyle damıtılmasından elde edilmiş uçucu yağıdır. Aromaterapide yaygın olarak kullanılır. Cilt bakımında ise özellikle cildin sebum dengesini sağlayıcı, gözenek sıkılaştırıcı ve antiaging özellikleriyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda saç dökülmelerine karşı destekleyici etkisi vardır. Odunsu, tatlı, alt-baz notalarda bir koku aralığı vardır. Güvenlik hissini etkileyen “Kök Çakra” ve sezgiyi etkileyen “Üçüncü Göz Çakra”sının aktivasyonunu artırıcı özelliktedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Cedrus Atlantica Wood Oil (Sedir Kabuğu Yağı)
* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Atlantik sediri ağacının gövdesinden buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş erkeksi, yoğun, sıcak bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR