Ylang Ylang Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar
Ylang Ylang Uçucu Yağı - Simya Evi - Uçucu Yağlar

Ylang Ylang Uçucu Yağı

5 ML

 

Özellikleri: Ylang Ylang çiçeğinin buhar distilasyonu yöntemiyle damıtılmasından elde edilmiş uçucu yağıdır. Antioksidan özelliği vardır, cilt sebumunu dengeler, cildi nemlendirir ve antiaging özelliktedir.. Aynı zamanda saç köklerini güçlendirir ve dökülmeleri engellemeye yardımcı olur. Saçların daha parlak görünmesini sağlar. Çiçeksi ve egzotik bir kokusu olup; orta ve baz notalarda bir koku aralığına sahiptir. Yaratıcılığı etkileyen “Sakral Çakra”nın aktivasyonunu artırıcı özelliktedir.

 

Kullanımı: Bu ürün tek başına kullanılamaz. Arzu ettiğiniz bir sabit yağ veya çiçek suyu ile en fazla %1 oranında seyreltilip cildinize tonik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 30 ml suya, 15 damla ekleyerek, çalkalayıp, spreylemek için kullanabilirsiniz. Cildiniz için, 30 ml Hindistan cevizi yağına 10 damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Kolonya yapımı için, 10 ml alkole 10 damla ekleyip, en üste de 20 ml su ekleyebilirsiniz. Difüzere 5 damla damlatarak, 15-20 dakika bulunduğunuz ortama yayabilirsiniz. Aromaterapi bilekliklerinin ahşap ya da boncuklu yüzeylerine 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Havayı temizleme ve ev temizliği için ise her 30 ml suya 3 damla ekleyerek, etrafı spreyleyebilirsiniz.

 

İçindekiler: Cananga Odorata Flower Oil (Ylang Ylang Yağı), Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*
* Uçucu yağın içindeki doğal maddelerdir. Sonradan eklenmemiştir.

 

 

 

GENEL UYARILAR

- Ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinizin iç kısmında deneyiniz. Cildiniz 10 dakika sonra herhangi bir alerjik reaksiyon göstermezse kullanınız. 
- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. 
- Tüm ürünler haricen kullanılır, ağız yoluyla kullanılmamalıdır. 
- Çocuklar, hamileler ve emziren anneler, ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
- Ürünlerin göze temas ettirilmemesi gereklidir. Temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 

Ylang ylang bitkisinin çiçeklerinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş tatlı, dengeli, ferah bir kokuya sahip doğal, tağşiş edilmemiş uçucu yağı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR